Tiktok Takipçi Satın Al

The Rock, Fortnite’a Ne Zaman Geliyor?

Doğru okudunuz, Dwayne The Rock Johnson, Artemis Adası'na doğru yola çıktı.

Hepimiz The Rock’ın Fortnite’a ne zaman geleceğini bilmek istiyoruz. Nasıl baktığınıza bağlı olarak, The Rock bir nevi Fortnite haritasında olacak.

Fortnite’ın gelişen irfanının hayranları, The Rock’ın The Foundation’ın sesi – ve şimdi yüzü – olduğunun doğrulandığını Bölüm 2 The End etkinliğinden bilecek. Etkinlikten önce The Foundation’ı görmüştük, ancak karakterinin sadece yüzünü bir kaskla kapattığı biliniyordu.


Hayranlar, sesin Dwayne Johnson’a ait olduğunu tahmin ettiler ve Güreşçi ve oyuncu, The End’den kısa bir süre önce kısa bir tanıtım videosunda bunu doğruladı.

Fortnite Bölüm 2’nin Sonu

Bitiş etkinliği, sevgili Jonesy’mizi gösterdi ve bizler, Vakıf ile bir kez daha temasa geçtik. Ancak bu sefer kaskını çıkardı ve hepimizin kesinlikle ihtiyacımız olduğunu bilmediğimiz crossover’daki Dwayne Johnson’ın muhteşem animasyonlu yüzünü ortaya çıkardı.

O zamandan beri, Vakıf (kask takılı) Fortnite haritasında dolaşıyor ve oyundaki en iyi silahlardan biri için onu ortadan kaldırabilirsiniz (deneyebilirsiniz). Ancak, burada bulunmanızın asıl nedeni bu değil. The Rock’ın Fortnite’a ne zaman geleceğini bilmek istiyorsunuz…

The Rock, Fortnite'a Ne Zaman Geliyor?

The Rock Foundation kostümü Fortnite’a ne zaman geliyor?

Aslında bilmek istediğimiz şey – kendi The Rock derimizi ne zaman alabiliriz? Ne de olsa Bölüm 3’ün ilk gününden beri Battle Pass sekmesinde bize takılıyor. Bonus zorluklar, önceki sezonlarda Superman, Predator ve Wolverine ile aynı şekilde özel The Foundation görünümünü kazanmamızı sağlayacak.

Ve iyi haber, oyun içi sayaç Foundation Challenges çıkış tarihini 3 Şubat 2022, 06:00 PST/09:00 EST/2pm GMT olarak gösterdiğinden, zorluklar bize açıklanana kadar uzun süre beklemek zorunda değiliz. Bu noktada zorlukların kilidi açılacak ve The Rock’ın Fortnite görünümünü elde etmek için ne yapmamız gerektiğini görebileceğiz.

Aslında toplamda toplanacak 11 eşya var ve özellikle The Rock’ın oyundaki görünümünü sallayabilmek için kilidini açman gereken bir tane var (çok yaratıcı değil, biliyorum). Temel görünüm ve varyantların tümü The Foundation’ın kaskı takılı olarak gelir, ancak Taktik Vizör Geçiş İfadesini kullanıp donattığınızda, Dwayne Johnson’ın karikatürize yüzünü tüm esnek kaşlı görkemiyle ortaya çıkarabileceksiniz.

The Rock, Fortnite'a Ne Zaman Geliyor?

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu