TeknoDiot
     
     
     

The Last of Us Part II’nin Oynanış Videosu Yayınlandı

The Last of Us Part II'nin Oynanış Videosu Yayınlandı

Sony’nin popüler oyun konsolu olan PlayStation için özel çıkarılan başarılı oyun The Last of Us’ın ikinci oyunu The Last of Us Part II’nin E3 2018 kapsamında yeni oynanış videosu yayınlandı.

Sony’nin E3 konferansında The Last of Us’un devam oyunu olacak The Last of Us Part II’nin oynanış görüntüleri ilk kez gösterildi. The Last of Us Part II’nin yaklaşık 10 dakika uzunluğunda oynanış videosu yayınlandı. The Last of Us Part II, ilk olarak PlayStation Experience 2016 etkinliğinde duyurulmuştu.

[ilgiliicerik icerik_id=”8415″]

ana karakter olarak Ellie’yi izledik. Görsel anlamda oldukça başarılı görünen oyunda mücadeleler zorlu geçecek. Hareket alanımızın genişlediğini, dövüş dinamiklerinin gerçeğe yaklaştırıldığını ve zorluğun daha da arttığını görüyoruz. Grafiksel olarak zaten başarılı bir oyun vardı önceden karşımızda bu sefer üstüne koyarak güzel hale gelmiş. The Last of Us Part II, sadece Playstation 4 için çıkacak. PlayStation için özel bir oyun diyebiliriz. The Last of Us Part II’nin çıkış tarihi ise henüz belli olmadı.

[ilgiliicerik icerik_id=”19027″]

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


The Surge 2 Premium Edition İçin Fragman Yayınlandı

Buğra Noyan

PUBG Yeni Yayıncı Kostümleri Şimdi Oyuncuları Bekliyor!

Buğra Noyan

Yeni Assassin’s Creed Oyunu Ne Zaman Gelecek?

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.