AMD

HyperX Gamescom’da Xbox ve Playstation 4 İçin Konsol Aksesuarlarını Tanıttı

Kingston Technology, Inc.’in oyunculara yönelik bölümü HyperX Gamescom’da Microsoft Xbox ve Sony PlayStation 4 için tasarladığı resmi konsol aksesuarları serisini genişlettiğini duyurdu.

Xbox oyuncuları şimdi HyperX CloudX Flight Kablosuz, HyperX CloudX Stinger ve HyperX CloudX Chat kulaklıklarıyla HyperX kalitesine ulaşabiliyor.

The HyperX ChargePlay Duo Kontrol Cihazı Şarj İstasyonu ise Xbox One ve Xbox One Elite sahiplerine daha uzun süre kablosuz oyun deneyimi sunuyor. HyperX ayrıca Playstation 4 için Cloud Stinger ve HyperX Cloud Chatkulaklıklarını duyurdu.

“HyperX, tüm ürünlerimizde bulunan rahatlık ve şıklığı Xbox ve PS4 kullanıcılarına sunmak için tasarlanan yeni ürünleriyle konsol oyunculuğunu desteklemeye devam ediyor.” diyen HyperX Konsol İş Birimi Kıdemli Müdürü Andrew Ewing, sözlerini şöyle sürdürdü: “Konsol oyuncularına en iyi deneyimi sunan güvenilir ve uygun fiyatlı ürünler sunmayı hedefliyoruz.”

Her düzeyden konsol oyuncusunun oyun deneyimini iyileştirmek için tasarlanan yeni HyperX konsol ürünleri konfor ve performansı yeni seviyelere taşıyor.

Xbox için HyperX CloudX Flight Kablosuz Oyuncu Kulaklığı:

HyperX Gamescom’da Xbox ve Playstation 4 İçin Konsol Aksesuarlarını Tanıttı  Resmi Xbox lisanslı bir kablosuz oyuncu kulaklığı olan HyperX CloudX Flight, 30 saate varan pil ömrü1 ve yeşil LED aydınlatma efektleri ile 90 derece dönebilen kulak yastıklarına sahip kapalı bir yastık tasarımı sunuyor. 2,4 GHz kablosuz frekansta çalışan CloudX Flight, kulaklık üzerinden hızlı bir şekilde oyun ve konuşma seslerini ayarlamak için dahili bir birleştiriciyle birlikte geliyor.

  • Xbox için HyperX CloudX Stinger Oyuncu Kulaklığı: Resmi Xbox lisanslı bir oyuncu kulaklığı olan CloudX Stinger, 50 mm yönlü sürücüleriyle hassas ve yüksek kaliteli sesler oluşturuyor. Kulaklıkta ses ayar düğmesi ve döndürüldüğünde sesi kesen, gürültü engelleyici özelliğine sahip bir mikrofon bulunuyor. 275 gr ağırlığıyla oldukça hafif bir kulaklık olan CloudX Stinger, 90 derece dönebilen kulak yastıklarıyla kafanıza tam oturuyor.

Xbox için HyperX CloudX Chat Oyuncu Kulaklığı:

HyperX Gamescom’da Xbox ve Playstation 4 İçin Konsol Aksesuarlarını Tanıttı
Resmi Xbox lisanslı HyperX CloudX Chat kulaklık, net sesli konuşma için 40 mm sürücülerle donatıldı. Kulaklıkta gürültü önleme ve pop filtresi özelliklerine sahip esnek mikrofon bulunuyor. Kablonun üzerinde ise sesi ayarlayıp mikrofonu kapatmaya yarayan düğmeler bulunuyor. Hafif ve ters çevrilebilir bir tasarıma sahip olan kulaklık her iki kulakta da rahatça kullanılabiliyor.

Xbox One için HyperX ChargePlay Duo Kontrol Cihazı Şarj İstasyonu

HyperX Gamescom’da Xbox ve Playstation 4 İçin Konsol Aksesuarlarını Tanıttı  Resmi Xbox lisanslı HyperX ChargePlay Duo; Xbox One ve Xbox One Elite kablosuz kontrol cihazları için tasarlandı. ChargePlay Duo’da evrensel pil girişleri, ağırlıklı tabanda hızlı yerleştirilebilen tasarım ve her kontrol cihazının şarj durumunu gösteren LED ışıklar bulunuyor. ChargePlay Duo ayrıca iki adet 1400 mAh şarj edilebilir pil paketleriyle geliyor.

Playstation S4 için HyperX Cloud Stinger Oyuncu Kulaklığı:

HyperX Gamescom’da Xbox ve Playstation 4 İçin Konsol Aksesuarlarını Tanıttı
Resmi PS4 lisanslı bir kulaklık olan Cloud Stinger, 50 mm yönlü sürücüleriyle hassas ve yüksek kaliteli sesler oluşturuyor. Kulaklıkta ses ayar düğmesi ve döndürüldüğünde sesi kesen, gürültü engelleyici özelliğine sahip bir mikrofon bulunuyor. 275 gr ağırlığıyla oldukça hafif bir kulaklık olan PS4 İçin Cloud Stinger, 90 derece dönebilen kulak yastıklarıyla kafanıza tam oturuyor.

Playstation 4 için HyperX Cloud Chat Oyuncu Kulaklığı:

Resmi PS4 lisanslı HyperX Cloud Chat kulaklık, net sesli iletişim için 40 mm sürücülerle donatıldı. Kulaklık 3,5 mm stereo jak ile doğrudan PS4 kontrol cihazına bağlanabiliyor. Kulaklıkta gürültü önleme ve pop filtresi özelliklerine sahip esnek mikrofon bulunuyor. Kablonun üzerinde ise sesi ayarlayıp mikrofonu kapatmaya yarayan düğmeler bulunuyor. Hafif ve ters çevrilebilir bir tasarıma sahip olan bu konuşma odaklı kulaklık her iki kulakta da rahatça kullanılabiliyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Ekipman çekilişi
TeknoDiot Oyuncu Ekipmanı ve Steam Cüzdan Kodu Çekilişi
GAMING EKİPMAN ÇEKİLİŞİ YAPIYORUZ!
ŞİMDİ KATIL!