bayigram.com

The Last of Us Oyunu PlayStation 1’e Çıksaydı Nasıl Olurdu?

Hiç Orijinal PlayStation 1’de 90’larda ortaya çıkarsa, The Last of Us Part II’nin nasıl görünebileceğini hiç merak ettiniz mi?

Girişimci bir “demake” oyun geliştiricisi olan Media Molecule’un şaşırtıcı derecede çok yönlü oyun oluşturma aracı olan Dreams’de The Last of Us Part II’yi geliştirdi. Daha önce PlayStation 1’de görmeyi hayal etmiş miydiniz? Bearly Regal isimli bir YouTube kanalı, oyunun PlayStation 1 versiyonunu paylaştı.


YouTube’da yayınlanan video ile de merak edenler için paylaşmış oldu. . Daha da iyisi, Bearly Regal, her şeye kasvetli bir gitar müziği ekledi ve hatta şimdi sadece gangly görünümlü, pembe insansı lekeler olan kör tıkırtı zombilerinin gergin çığlıklarını da içeriyordu.

 

PlayStation 4’e gelmesi beklenen The Last of Us Part II 1990’lı yıllarda çıksaydı sizce nasıl olurdu? Dönemine damga vuran PlayStation 1, sizce The Last of Us Part II deneyimini nasıl etkilerdi? Bu sorular belki de hiç aklınıza gelmedi ancak Bearly Regal isimli bir Twitter kullanıcısı, bu soruların cevabını hakkıyla vermeyi başardı.

The Last of Us yaratıcı yönetmeni ve Naughty Dog başkan yardımcısı Neil Druckmann, Twitter’da videoyu paylaşarak Bearly Regal’ın müziği için yaratımını övdü.

The Last of Us Part II’nin PlayStation 1 için yapılan versiyonu

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu