Tiktok Takipçi Satın Al

Netflix’in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi’nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix, The Haunting: Bly Malikanesi'nin Tanıtım Fragmanını Paylaştı

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcılarından, Henry James’in ünlü hikayesinden uyarlanan The Haunting: Bly Malikânesi ,The Haunting antoloji dizisine yepyeni bir sayfa açıyor.

The Haunting: Tepedeki Ev’in yaratıcısı Mike Flanagan ve yapımcısı Trevor Macy’den The Haunting antolojisinin yeni sezonu The Haunting: Bly Malikânesi, 1980’lerin İngiltere’sinde geçiyor. Yeğenlerinin (Amelie Bea Smith ve Benjamin Evan Ainsworth) bakıcıları trajik bir şekilde ölünce, Henry Wingrave (Henry Thomas) onları emanet edebileceği genç bir Amerikalı bakıcı (Victoria Pedretti) tutar.


Yeni bakıcı, malikânenin aşçısı Owen ( Rahul Kohli), bahçıvan Jamie (Amelia Eve) ve Kahya Bayan Grose (T’Nia Miller) ile birlikte yetim iki çocuğun bakımından sorumlu olacaktır. Ancak zaman geçtikçe her şeyin malikânede göründüğü gibi olmadığı ortaya çıkar. Tüyler ürpertici gotik romantizme ev sahipliği yapan malikânede aşk ve kaybın yüzyıllardır süren karanlık sırları gün yüzüne çıkmayı bekliyor. Bly Malikâne’sinde, ölmek, gitmiş demek değildir.

Henry James’in ikonik hikayesinden uyarlanan dizinin oyuncu kadrosuna Oliver Jackson-Cohen, Kate Siegel ve Tahirah Sharif de eşlik ediyor. Yürütücü yapımcılığı Mike Flanagan, Trevor Macy, Darryl Frank ve Justin Falvey tarafından üstlenildi.

Oyuncu Kadrosu

  1. DANI CLAYTON (Victoria Pedretti)
  2. PETER QUINT (Oliver Jackson-Cohen)
  3. HENRY WINGRAVE (Henry Thomas)
  4. MILES WINGRAVE (Benjamin Evan Ainsworth)
  5. FLORA WINGRAVE (Amelie Bea Smith)
  6. JAMIE (Amelia Eve)
  7. OWEN (Rahul Kohli)
  8. HANNAH GROSE (T’Nia Miller)
  9. REBECCA JESSEL (Tahirah Sharif)

Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Netflix'in Yeni Dizisi The Haunting: Bly Malkanesi'nin İlk Fragmanı Yayınlandı

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu