Tiktok Takipçi Satın Al

HyperX, Pokimane İle Sponsorluğunu Yeniledi

Pokimane Sadece HyperX Kulaklıklarını, Klavyelerini, Farelerini ve Fare Altlıklarını Kullanacak

Kingston Technology Company, Inc.’in oyun birimi HyperX, en iyi kadın içerik üreticisi Pokimane ile yeniden sponsorluk anlaşması imzaladığını duyurdu.


Pokimane sponsorluk kapsamında yayınlarında ve diğer pazarlama girişimlerinde özellikle HyperX oyun kulaklıklarını, klavyelerini, mouseları ve mouse altlıklarını kullanacak.

“HyperX ile birlikte inanılmaz bir yıl geçirdikten sonra, ortaklığımı yenilemek benim için kolay bir seçimdi ” diyen Pokimane, sözlerine şöyle devam etmiştir;  “Cloud Alpha S kulaklığım zaten her yere yanımda geliyor ve HyperX ‘in gelecekte neler yaratacağını görmek için sabırsızlanıyorum!”

Pokimane asıl kariyeri olan kimya mühendisliğini bıraktıktan sonra, League of Legends yayınları ile yayıncılık kariyerine başladı. Birden çok platformda başarılı kanallara sahip en iyi kadın içerik üreticilerinden biri haline geldi. Bir HyperX marka elçisi olan Pokimane, HyperX oyunculuk öyküsünü, 28 milyondan fazla hayranı ile büyüyen kitlesine ulaştırmaya yardım edecek.

HyperX Etkileyici Pazarlama Müdürü Khoi Nguyen, HyperX ’in bir yıl daha Pokimane ile ortak olmaktan gurur duyduğunu söyleyerek; “Oyunlarda çeşitliliğin güçlü bir destekçisi ve uzun süredir Pokimane sponsoru olarak, bu sektördeki kadınları yüceltmenin önemli olduğuna inanıyoruz. Pokimane ile devam eden bu ortaklığı ve oyun çevre birimlerimiz ile yeni içerik ve etkinlikler üretmeyi dört gözle bekliyoruz ve tüm oyunculara ellerinden gelenin en iyisini başarmaları için ilham veriyoruz.” demiştir.

HyperX, efsanevi konforu ve harika ses sunan üst düzey kulaklıklardan, dijital hakimiyet için tasarlanmış klavyelerden, en yüksek hassasiyet ve doğruluk sağlayan farelere kadar en iyi oyun deneyimini sağlamak üzere tüm çevre birimlerine sahiptir. En iyi kadın yayıncılardan biri olan Pokimane, güvenilir ve yüksek performanslı oyun donanımına sahip olmanın değerini anlıyor, böylece onu ideal bir ortak ve HyperX ailesinin bir üyesi yapıyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu