Tiktok Takipçi Satın Al

The Elder Scrolls Online Necrom Bölümü Şimdi Konsollar İçin Çıktı

The Elder Scrolls Online destanının en yeni bölümü The Elder Scrolls Online: Necrom şimdi  Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4 ve PlayStation 5 konsollarında çıktıBu yeni bölüm 30 saati aşan yeni içerik sunuyor ve oyuna keşfedilecek iki yeni bölge, üzerinde ustalaşacak yepyeni bir sınıf olan Arcanist ve ortaya çıkarmanız gereken, gerçekliğin ta kendisini tehdit eden şeytani bir komplo getiriyor.


Telvanni Yarımadası ve Apocrypha

House Telvanni’nin sinsi büyücülerine ve Necrom şehrine ev sahipliği yapan Telvanni Yarımadası’nın yükselen mantar ormanları, Morrowind’in diğer bölgelerine gitmiş olanlara tanıdık gelebilir. Bu yeni bölge, oyuncuların keşfetmesi için yeni yan görevler, World Boss’lar, zindanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere eşsiz mücadeleler içeriyor.

Necrom ayrıca oyuncuların Hermaeus Mora’nın kendi diyarı Apocrypha’yı keşfetmelerine de olanak tanıyor. Oblivion’un bu gizemli ve neredeyse sınırsız bilgi içeren bölümünde birçok ölümlü buradaki sonsuz kütüphanelerde gezinirken ruhlarını kaybetti. Ayrıca oyuncular Apocrypha’nın yepyeni bir bölümü olan Chroma Incognito’yu keşfedebilecekler. Bu yeni alan daha önce görülmüş hiçbir yere benzemiyor ve Apocrypha’nın geri kalanı gibi oyuncuların keşfedebileceği sayısız tehlike ve sır içeriyor.

The Elder Scrolls Online Necrom Bölümü Şimdi Konsollar İçin Çıktı

Arcanist

Necrom en çok talep edilen güncellemelerden biri olan yeni oynanabilir sınıf Arcanist’i getiriyor. 2019 yılında Elsweyr bölümüyle gelen Necromancer’dan bu yana ESO’ya eklenen ilk yeni sınıf olan Arcanist hasar vermek, gelen darbeleri karşılamak ve kendinizi veya müttefiklerinizi iyileştirmek için Apocrypha’nın yasak güçlerini kullanıyor.

Yeni Mücadeleler, Yoldaşlar ve Daha Fazlası

Necrom bölümü ayrıca yeni bir grup mücadelesi olan 12 oyunculu Trial Sanity’s Edge’i ve yeni bir dünya etkinliği olan Bastion Nymic’i de içeriyor. Necrom ayrıca oyunculara iki yeni yoldaş getiriyor: Sharp-as-Night ve Azandar Al-Cybiades. Her iki yoldaş da bu yeni bölümde davanızda size eşlik edebilir, seviye atlayabilir ve eşyalar kuşanabilir. Her bir yoldaş kendi hikâyesini, savaş becerilerini ve kilidini açabileceğiniz görev zincirlerini beraberinde getiriyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu