Tiktok Takipçi Satın Al

Yeniden Tom Clancy’s The Division 2 Oyunu 269 TL yerine 13 TL Oldu!

Tom Clancy’s The Division 2, Massive Entertainment tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan bir çevrimiçi aksiyon rol yapma video oyunudur.

Ubisoft, geçen sene içinde The Division 2 oyununu piyasaya sürmüştü. The Division 2 oyunu Ubisoft’un oyun platformu olan Uplay‘de ve Epic Games Store‘da normal fiyatı 269 TL yerine sadece 13 TL fiyat ile yeni indirime girdi. Oyuna bir şans vermeyi düşünenler için iyi bir fırsat olan bu indirim, kısa süreliğine geçerli olacak.


The Division 2, oyuncular tarafından pek beğenildiği söylenemez. Ubisoft’ta aradan geçen bir yılın ardından The Division 2’nin oyuncu kitlesini arttırmak amaçlı dev bir indirim yaptı. Oyuna bir şans vermeyi düşünenler için iyi bir fırsat olan bu indirim, kısa süreliğine geçerli olacak.

12 Mart 2019 tarihinde oyuncularla buluşan oyun tekrar hayat buluyor ve ikinci oyunu daha merak uyandırıyor. Ubisoft‘un yayıncılığını üstlendiği ve yapımcılık koltuklarında Massive Entertainment, Red Storm ve Ubisoft Reflections’ın bulunduğunu söyleyebiliriz.

Yeniden Tom Clancy’s The Division 2 Oyunu 269 TL yerine 13 TL Oldu!

The Division 2 tekrar indirimde

Washington D.C düşmek üzere. Kuralsızlık ve istikrarsızlık toplumumuzu tehdit etmekte ve Hükümet Binası’ndaki darbe dedikoduları kaosu büyütmekten başka bir işe yaramıyor. Tüm aktif Division ajanları her şey için çok geç olmadan şehri kurtarmalı.

Tom Clancy’s The Division 2‘de özgür bir dünyanın kaderi tehlikede. Düzeni yeniden sağlamak ve şehrin çöküşünü önlemek için elit ajanlardan oluşan bir takıma salgın sonrası Washington DC’de liderlik et.

Bu özel ve dev fırsatta oyuncular normal fiyatı 269 TL olan bu oyuna 13 TL’ye sahip olabilecekler. Peki 13 TL’ye aldık içinde neler var derseniz hemen özetleyelim.

Oyunun yalnızca Standart Edition sürümünde geçerli olduğunu söyleyelim. Yeni gelecek olan DLC “Warlords of New York Edition” yüzde 45’lik bir indirimle 149 TL’ye, Ultimate Edition ise yüzde 25’lik bir indirimle 269 TL’ye satın alabilirsiniz. Oyuna gelecek en büyük genişleme olan paketi olan “Warlords of New York Edition”, 3 Mart tarihinde oynanabilir olacak.

Bununla birlikte oyunun resmi satış ortaklarından biri olan Epic de oyunu benzer bir indirim politikasıyla birlikte satışa sunuyor. Epic üzerinde 3 Mart 2020’ye kadar sürecek olan indirimlerde ise Standart Edition 15,45 TL, Warlords of New York Edition 169,95 TL, Ultimate Edition ise 306,75 TL’lik bir fiyat etiketiyle satışa sunuluyor. Son olarak Uplay üzerinden oyunu satın almak isterseniz buraya, Epic Games Store üzerinden indirimli satın almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 Sistem Gereksinimleri

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu