Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor - TeknoDiot.com

Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor

Abone Ol 

Tesla, araca daha otonom sürüş sağlayacak bir güncelleme yayınladı. Hala sınırlı sayıda kullanıcı tarafından kullanılabilir.

Tesla, en büyük Full Self Driving yazılım güncellemelerinden birini duyurdu. Verge, şirketin FSD 9’un beta sürümünü erken erişim kullanıcılarına dağıttığını belirtiyor. Araştırmacılar, bunun aracı tamamen otonom hale getirmeyeceğini, ancak Autopilot’un birçok özelliğinin sürücüye yardımcı olmasına izin vereceğini belirtiyorlar – örneğin şerit değiştirirken ve viraj alırken.

Sürücüler ayrıca “artırılmış çevresel bilgileri” görmelerine yardımcı olacak güncellenmiş bir görselleştirme alacak, bu da onların etraflarındaki alan hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak. Güncelleme ayrıca, otopilot açıkken sürücünün yolu izlediğinden emin olmak için kabinde bir kamera kullanan yakın zamanda etkinleştirilen bir özellikten de bahsediyor. Güncellemelere rağmen Elon Musk, beta testi katılımcılarını “paranoyak olmaya” çağırdı ve direksiyonun başına geçmeye hazır olmalarını istedi.

Tesla Yeni Güncelleme Aldı

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor

The Verge tarafından belirtildiği gibi, güncellemenin bu sürümü uzun süredir hazırlanıyor. Tesla, ilk olarak Ağustos 2018’de FSD işlevlerini etkinleştireceğine söz verdi ve Elon Musk, 2020’de bir milyondan fazla kişinin kendi başına gideceğine söz verdi. Ancak Ekim 2020’de yayınlanan beta sürümü bile sürücülere tam özerklik sağlamadı.Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor

Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor

Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor Tesla Güncellemesi Otonom Sürüşü İçeriyor

Göz atın:   Tesla CEO'su Elon Musk Koronavirüs ile İlgili Eleştiri Yağmuruna Tutuldu!

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu