Tiktok Takipçi Satın Al

TFT: Teamfight Tactics Mobil Güncellemesi

Bugün birkaç ülkede kapalı beta testlerimize başlıyoruz ve hedefimiz oyunu mart ayında çıkarmak!

Teamfight Tactics nart ayında telefonlarınıza geliyor ama bazılarınız oyunu önceden deneme fırsatı bulacak.


Önümüzdeki birkaç hafta boyunca bazı ülkelerde oyunun kapalı beta testini gerçekleştireceğiz. Eğer telefonunda TFT oynayan bir arkadaş, aile üyesi veya köpek görürseniz endişelenmeyin: Muhtemelen test ülkelerinden birinde yaşıyorlardır. Beta önümüzdeki haftalarda biraz daha gelişecek. Ama yılın başlarında da bahsettiğimiz gibi asıl hedefimiz, ilk büyük grubun mobil deneyime ilk kez mart ayında erişebilmesini sağlamak. Çıkış hakkındaki ayrıntıları daha sonra paylaşacak.

Hatırlatma: Eğer Android kullanıcısıysanız, hâlâ Google Play Store‘dan ön kayıt yapabilirsiniz. Oyunu Apple cihazlarında oynayacaksanız, güncellemeler için buradan kaydolabilirsiniz.

Teamfight Tactics çoğu ülkede çantaların, ilerlemelerin ve derecelerin ortak olduğu bir çapraz platform oyunu olacak. Yani TFT’nin hem PC’de hem de mobil cihazlarda aynı görüntü ve hissiyata sahip olması bizim için çok önemli. Oyun deneyimi biraz farklılık gösterse de kimsenin platform tercihinden dolayı dezavantajlı duruma düşmemesi gerektiğini düşünülüyor.

PC’den mobile veya mobilden PC’ye geçtiğinizde oyunun bambaşka ve karmaşık hissettirmemesi gerekiyor. Oyunu istediğiniz zaman, istediğiniz yerde oynayabilmelisiniz!

TFT: Teamfight Tactics Mobil Güncellemesi

TFT Mobil ve PC arasındaki fark ne?

Oyun dışı deneyim

TFT’yi mobil cihazlara getirme kararı aldığımızda, LoL’ün oyun dışında sunduğu deneyimin mobil cihazlara uygun olmadığını hemen fark edildi. Bu yüzden özel olarak TFT ve mobil cihazlarınız için geliştirilmiş yeni bir uygulama tasarlamaya karar verildi. Yeni deneyimin tek bir nihai amacı var: sizi oyuna sokmak.

Bu sade yaklaşımın bir parçası olarak, TFT’nin mobil istemcisi ilk başta sosyal özelliklerin (lobiler, arkadaşlar ve davetler) yanı sıra dereceli sistemini ve ilerleme kartını da destekleyecek. Zamanla daha fazla işlev eklenecek.

TFT: Teamfight Tactics Mobil Güncellemesi

Genel görsel stil

Fonksiyonları netleştirmek ve kolayca kullanılabilir hale getirmek için görsel stili bazı alanlarda değiştirdik. Bir yandan PC deneyimine olabildiğince sadık kalmaya çalışırken, diğer yandan TFT’nin güçlü yönlerine odaklanmaya çalışılıyor. Bu yönlenden biri de daha sevimli ve cana yakın bir görsel tarz yaratmak.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu