Tiktok Takipçi Satın Al

TCL’nin Retro Alcatel Telefonlarına Google’ın Uygulamaları ve Sesli Asistanı

TCL’nin iki yeni Alcatel flip telefonu olan Go Flip 3 ve SmartFlip, retro kapaklı tasarımlarıyla eski moda görünüyor, ancak iki cihaz bir dizi modern uygulama, hizmet içeriyor ve 4G ağlarına bağlanabilir.

KaiOS işletim sistemini kullanmaları sayesinde YouTube, Google Haritalar, Google arama ve hatta Google Asistan da bulunuyor. Ses yardımcısını, mesaj dikte etme, arama yapma ve uygulama açma gibi çeşitli işlemleri tamamlamak için kullanabilirsiniz.


TCL’nin Retro Alcatel Telefonlarına Google’ın Uygulamaları ve Sesli Asistanı

Tüm bunları oldukça sınırlı bir donanımda yapıyor olacaksınız, ancak bunun gibi bir özellik telefonu satın alıyorsanız muhtemelen aradığınız şey budur. Ana ekran yalnızca 2,8 inç boyutunda ve telefonun bir microSD kartı kullanarak 32 GB’a kadar genişletilebilen 4GB dahili depolama alanı var.

Arka kamera 2 megapiksel çözünürlüğe sahip ve ayrıca bildirimleriniz için 1.44 inçlik harici bir ekrana sahipsiniz. Pil ömrü oldukça etkileyici, bekleme durumunda 27 gün şarj süresi ve 4G LTE’ de yedi saate kadar konuşma süresi sağlıyor. TCL’ nin basın bülteni, iki telefon arasında hiçbir donanım ayrımı yapmıyor; bu, Go Flip 3 ve SmartFlip gibi farklı şebekeler için aynı markalı gibi duruyor.

İki telefonda, HMD’ nin bu ayın başlarında duyurduğu Nokia 2720′ ye benzer bir özelliği olsada en büyük fark, TCL’ nin cihazlarının ABD’ de onaylanan onaylı bir sürüm olması.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu