Tiktok Takipçi Satın Al

TCL MoveAudio S600 İncelemesi

Android için AirPods Pro arıyorsunuz bu TCL MoveAudio S600 olabilir

Bütçeniz ne olursa olsun, sizi spor salonunda veya işe gidip gelirken eğlendirecek harika gerçek kablosuz kulaklıklar bulabilirsiniz.  Her alanda kullanabileceğiniz TCL MoveAudio S600 incelemesi ile yakından bakıyoruz.

Bununla birlikte, MoveAudio S600 ile şirket, bütçeyi zorlamayacak bir fiyat noktasına bazı premium özellikler getirmek istiyor. Aktif gürültü önleme, sesli aramalar için altı mikrofon ve tek kulaklık ile 32 saate kadar kullanım süresi ile TCL’nin en yeni kulakiçi kulaklıkları kağıt üzerinde çok etkileyici görünüyor. Günümüzde MoveAudio S600 modeli 800₺ bandında olduğunun altını çizelim.


TCL MoveAudio S600 ile gerçek kablosuz kulaklık arenasına girdi. İlk bakışta bu kulaklık, AirPods Pro’ya benzeyen başka bir AirPods Pro gibi görünüyor. Ayrıca kulaklığın mobil uygulaması bulunuyor. Uygulama hem Android hem de iOS kullanıcıları için kullanılabilir durumda.

TCL MoveAudio S600 İncelemesi
Price: Free
TCL MoveAudio S600 İncelemesi
Price: Free

TCL MoveAudio S600 İnceleme

TCL MoveAudio S600 İncelemesi

TCL MoveAudio S600, tek LED’li bir şarj kutusu ve üzerinde TCL yazan gümüş bir dikdörtgen plaka ile geliyor. TCL bize beyaz renk çeşidini sunarken, mat siyah ve yarı mat gri arasından da seçim yapabilirsiniz. TCL, bir USB-C kablosu ve beş kulak ucu boyutu seti içerir. Parlak plastik kapağı çevirerek açmak, saplı plastik kulaklıkları ortaya çıkarır. Standart önceden takılmış kulak uçları, kulaklıklarla eşleşir ve 10 mm sürücüler ile gelmekte.

TCL’nin MoveAudio S600‘ü, doğal olarak AirPod’larla karşılaştırmalar yapacak olan şimdi yaygın olan gövde tasarımını kullanıyor. Bununla birlikte, TCL’nin tasarımı, Apple’ın sürümüne göre evrensel iyileştirmeler olan birkaç dikkate değer değişiklik yapar.

TCL MoveAudio S600 İncelemesi

TCL MoveAudio S600, çoğu gövdeli kulakiçi kulaklıktan daha iyi oturmasına yardımcı olan gövdeye göre agresif bir açıya sahiptir. Örneğin AirPods, koşarken ve bisiklet sürerken herhangi bir sorun yaşamadan TCL MoveAudio S600’ü takarken, oldukça az hareketle bile kulaklarımdan düşüyor. Özel uçlar burada da kısmen sorumludur ve kulaklıkların rahatça yerine oturmasına yardımcı olur.

Dokunmatik kontroller, MOVEAUDIO S600 ile tanıtıldığı gibi çalışır. Dokunmatik alanlar her zaman daha fazla dokunsal geri bildirim ve güvence sağlar, ancak dikkat çekici bir şekilde, bu dokunmatik kontroller neredeyse hiçbir zaman yanlışlıkla tetiklenmez. Bununla birlikte, kullanımı düğmelerden çok daha yavaş olduklarından dokunmatik kontroller herkes için değildir. Bu küçük sıkıntı bir yana, tamamen özelleştirilmiş bir deneyimin aksine, yalnızca mobil uygulamada seçim yapabileceğiniz kontrol şablonları elde edersiniz, ancak oldukça kapsamlıdır.

TCL MoveAudio S600 İncelemesi

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu