Tiktok Takipçi Satın Al

Surface Duo, Çok Gerekli Yeni Bir Güncelleme Aldı

Surface Duo’nun kamerası için ilk incelemeler zayıftı, ancak Microsoft henüz pes etmiyor.

Surface Duo’nun piyasaya sürülmesi sırasında olumsuz incelemeler gördüyseniz, gözden geçirenlerin cihazın kamerasını bu kadar düşük kaliteli olduğu için nasıl eleştirdiklerini bilirsiniz. Şimdi Microsoft, Surface Duo’nun kamerayla ilgili sorunları gidermek için bir güncelleme yayınlıyor.


Haber, şu anda Surface Duo için çalışmakta olan “büyük bir yazılım güncellemesi” hakkında rapor veren Windows Latest’de çıktı. Tamamen Duo’nun kamerasına adanmış kapsamlı özelliklerin listesi dikkat çekicidir:

Microsoft, Surface Duo için yerleşik bir “Görüntü İyileştirici” ve “Sabit Fotoğraf” modu da dahil olmak üzere birden çok yeni özelliği etkinleştirecek bir kamera güncellemesi üzerinde çalışıyor.Microsoft, görüntü titremesini azaltacak ve kararlılığı artıracak başka bir özellik üzerinde çalışıyor. Elektronik Görüntü Sabitleme (EIS) sistemini kullanan görüntü.Microsoft ayrıca herhangi bir deklanşör gecikmesi olmadan HDR görüntüsünün canlı bir önizlemesini göstermek için “zzHDR” özelliğini test ediyor gibi görünüyor. Dahili olarak test edilen diğer özellikler arasında Çoklu Çerçeve desteği bulunur.

 

Görünüşe göre Microsoft, gözden geçirenlerin cihazın kamerasıyla sahip olduğu sıkıntıları tam olarak anladı ve umarım güncelleme ile bu sorunları çözecektir.

Surface Duo, Çok Gerekli Yeni Bir Güncelleme Aldı

Güncellemede Başka Neler Var?

Kamera düzeltmeleri Surface Duo’ya çok hoş bir katkı olsa da, bu yamanın yaptığı tek şey bu değil. Gözden geçirenler ayrıca uygulamaların kullanım sırasında donma veya gecikme eğiliminde olduğunu da buldu.

Bu nedenle Microsoft, bu yeni yama ile bazı performans ayarlamaları da içeriyor. İyi giderse, Surface Duo kullanıcıları öncekinden daha yumuşak ve daha hızlı bir deneyim fark etmelidir.

Bu Surface Duo’yu Kurtarmaya Yeter mi?

Gözden geçirenler, piyasaya sürüldükten hemen sonra Surface Duo’da birçok kusur buldular ve Microsoft hepsini düzeltmek için çalışıyor. Bununla birlikte, puanlar şimdi belirlendiğinde ve halkın görüşü ilk dalgadan etkilenirken, bu yeni güncelleme Duo’yu kurtaracak mı yoksa fark edilmeyecek mi?

Ne yazık ki, Surface Duo Microsoft’un tüm dikkatini çekerken, Surface Neo son gecikmesinden sonra hala kayıp. Umarım bu gecikme Microsoft’a Duo ile öğrendiklerini Neo’ya uygulaması için zaman verir, böylece piyasaya sürüldüğünde olumlu beğeni toplar.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu