Tiktok Takipçi Satın Al

Logitech G, SuperMassive ile Birlikte Mücadeleye Ortak Oluyor!

Türkiye’deki oyuncu ve takımları 5 yılı aşkın süredir destekleyen ve e-spora yatırım yapmaya devam eden Logitech G, bu kapsamda Bahçeşehir SuperMassive ile işbirliği yaparak, takımın başarıları için destek veriyor.

Profesyonel oyuncular için donanım tasarlayıp üreten Logitech G, tasarımlarını dünya çapındaki oyunculardan aldığı geribildirimler ve desteklediği takımların görüşleri doğrultusunda şekillendiriyor. Logitech G’nin Pro serisindeki ürünleri, dünya çapındaki Electronic Sports League (ESL) CS: GO Pro League, ESL One ve ESL Premiership gibi birçok organizasyonda resmi ekipman olarak tercih ediliyor. Logitech G, aynı şekilde, dünyaca kabul gören profesyonel ürünleriyle, Bahçeşehir SuperMassive’in de resmi destekçisi olarak yeni başarılarında yanında olmayı hedefliyor.


Önde gelen bir oyun donanımı üreticisi olarak, e-spor profesyonellerine her zaman gereken desteği verdiklerini dile getiren Logitech Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar, “Logitech markası olarak, oyuncular kadar e-spor dünyasının da gelişmesini ve büyümesini amaçlıyoruz. Bu kapsamda yıllardır çeşitli oyuncu ve takımları destekliyor, e-spor alanına yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Amacımız destek verdiğimiz Bahçeşehir SuperMassive’in başarılarına katkı sağlamanın yanı sıra Türkiye’deki e-spor faaliyetlerinin genel kalitesini de artırabilmek… Ürün ve sponsorluk desteğimizin yanında, performansı en üst düzeye çıkaran çözümler üretmeyi de hedefliyoruz. Bu kapsamda Logitech G’nin profesyonel kullanım için üretilen birçok ürünü, oyuncuların oyun içerisindeki ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alarak tasarlanıyor. Önümüzdeki yıllarda da bu alandaki destek ve yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

[ilgiliicerik icerik_id=”16516″]

Logitech G, SuperMassive ile Birlikte Mücadeleye Ortak Oluyor!

Logitech G ürünlerinden çok memnun olduğunu dile getiren Bahçeşehir SuperMassive oyuncusu Asım Cihat “FabFabulous” Karakaya, “Logitech G ürünleri sayesinde yeteneklerimi ve antrenmanlarımı maçlara daha iyi yansıtıyorum ve üst düzey performans gösterebiliyorum.” şeklinde konuştu.

Bahçeşehir SuperMassive hakkında

Logitech G’nin destek verdiği Bahçeşehir Üniversitesi’nin e-spor takımı Bahçeşehir SuperMassive, Nisan ayında gerçekleştirilen Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi’nin Kış Mevsimi şampiyonu oldu. 26 galibiyet ve 2 mağlubiyetle ligi birinci bitiren ve Play-off’lara yarı finalden katılan Bahçeşehir SuperMassive, finalde Royal Bandits’i 3-1’lik skorla yenerekLeague of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi‘ni kazandı. Bu şampiyonlukla MSI’da (Mid-Season Invitational) Türkiye’yi temsil eden takımın destek pozisyonundaki oyuncusu SnowFlower, muhteşem performansıyla tüm serinin en değerli oyuncusu seçildi.

Türkiye’nin önde gelen profesyonel e-spor takımlarından olan Bahçeşehir SuperMassive, Ağustos 2015’te Hakan Baş, Kaan Karamancı ve Onur Aksu önderliğinde kuruldu. Katıldığı ilk turnuva olan Türkiye Kış Mevsimi Finali’nde ilk sezonunda şampiyonluğa ulaşan, 2016 ve 2017 yıllarında KMF şampiyonu olan takım, sırasıyla Meksika, Çin ve Brezilya’da yapılan uluslararası turnuvalarda ülkemizi başarıyla temsil etti. Bahçeşehir SuperMassive, e-spor sektöründeki çalışmalarını sürdürerek, önümüzdeki yıllarda yeni başarılar kazanmak için mücadele etmeye devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu