Tiktok Takipçi Satın Al

Google Stadia Artık OnePlus 8 Serisi Cihazlarda Kullanılabilir

Uygun OnePlus 8 serisi sahipleri artık Google’ın oyun akışı hizmeti Google Stadia’ıy cihazlarında kullanabilirler.

Google Stadia‘nın temel 1080p / 60fps stereo ses sürümü artık herkes için ücretsizdir, bu nedenle uyumlu bir cihaz kullanıyorsanız ve hareket halindeyken oyun oynamak istiyorsanız Google Stadia size göre olabilir.


Ücretsiz Stadia aboneliğinizi almak için tek yapmanız gereken bir Gmail adresine sahip olmak, desteklenen 14 ülkeden birinde bulunmanız ve aşağıdaki talimatları takip etmeniz;

  • Kaydolmak için resmi Google Stadia sitesine gidin.
  • Stadia uygulamasını uyumlu cihazınıza indirin.
  • Ve oynamaya başlayın.

Google Stadia Artık OnePlus 8 Serisi Cihazlarda Kullanılabilir

Stadia şu anda Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, İrlanda, İtalya, Hollanda, Norveç, İspanya, İsveç, Birleşik Krallık ve ABD’de kullanılabilmektedir. Hizmet şu anda Hawaii veya Guam’da desteklenmiyor, ancak Porto Riko ve Alaska destekleniyor.

Bir Gmail adresiniz yoksa, ancak Stadia işlemine girmek istiyorsanız , Gmail sitesine gidin ve kendiniz için bir kayıt olun.

Şu anda GRID, Destiny 2: The Collection ve Thumper dahil olmak üzere dokuz oyuna erişmenizi sağlayan iki ücretsiz Stadia Pro ayına sahip olabilirsiniz.

Google Stadia Artık OnePlus 8 Serisi Cihazlarda Kullanılabilir

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu