TeknoDiot.com
   
   

Steve Jobs’ın Kartviziti Rekor Fiyata Satıldı

Steve Jobs'ın Kartviziti Rekor Fiyata Satıldı

Apple’ın kurucusu olan Steve Jobs’ın kartviziti satın alın. Apple’ın klasik gökkuşağı amblemini içeren Steve Jobs’ın kartviziti, 6.259 dolara alıcı buldu.

Apple’ın kurucu ortaklarından bir tanesi olan efsane adam Steve Jobs, ölümünden hemen önceki 5 hafta boyunca Apple’ın CEO görevini üstlendikten sonra 5 Ekim 2011 tarihinde vefat etmişti. O günden bugüne kartviziti saklanmaktaydı ve sonunda alıcı çıktı. Bundan önce birçok buna benzer satışlar gerçekleştirilmişti.

Apple MacOS X teknik kılavuzu ve Steve Jobs tarafından doldurulmuş ve imzalanmış istihdam anketi gibi parçalar oldukça yüksek fiyatlara satıldı. Bunların yanına birde Steve Jobs’ın kartviziti eklenmiş oldu.

[sp-related style=”light” id=”1586″]

Steve Jobs'ın Kartviziti Rekor Fiyata Satıldı

Steve Jobs’a ait olan kartvizit Apple’ın klasik gökkuşağı logosu ve adresinin, Steve Jobs’ın adının ve şirketteki “Chairman of the Board” (şirketteki en yüksek mevkii) pozisyonunun, telefon numarasının yer aldığı kartvizit, bu hafta içerisinde gerçekleşen ve 500 dolardan başlayan açık artırmada tam 6.259 dolar alıcı buldu. Bu kadar yüksek satılmasının bir sebebi kartvizitin Steve Jobs tarafından imzalı olduğu söylentileri gösteriyordu ancak o söylentiler asılsız çıkmıştı. Kartviziti satın alan arkadaş henüz bir açıklama yapmadı.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.