Tiktok Takipçi Satın Al

SteelSeries Steel Talents İle Hayallerin Ötesine Yolculuk Başlıyor

Oyun dünyasının vazgeçilmez lider markası SteelSeries, yaptığı girişimle içerik üreten oyunculara destek olmak adına Steel Talents’ı başlatıyor.


Oyun dünyası ve espora dair tüm etkinlik ve turnuvalarda çoğu zaman kendini gösteren SteelSeries, 16 Ekim 2020 tarihinde başvuruların başladığı bu hayal ötesi yolculuğa #GlowUp mottosuyla umut dolu bir kapı açıyor.

2020 yılına oyun dünyasına yenilikler sunarak başlayan SteelSeries, sürprizlerine devam ediyor. Bu yıl oyunculara ekipman konusunda birçok seçenek sunan marka, düzenlediği yarışma Steel Talents ile yayıncı olarak kitlesini büyütmek isteyen oyunculara hayallerinin peşlerinden gitmeleri için büyük bir fırsat yaratıyor. Yarışmaya katılan yayıncılar, SteelSeries ile birçok farklı deneyim yaşamaya hazırlanacak.

Steel Talents Başlıyor

SteelSeries Steel Talents İle Hayallerin Ötesine Yolculuk Başlıyor

SteelSeries, yaptığı Steel Talents yarışması ile kendini en iyi şekilde anlatabilen, iletişimi ve hitabeti güçlü, oyunlar konusunda bilgili yayıncılara destek verecek. Birbirinden farklı içerik üretmek ve kendine kariyer yapmak isteyen yayıncılar bu yarışma sayesinde akıllarındaki tüm fikirleri belirli bir kitleye sunabilecek. Aynı zamanda yayın dünyasının sevilen isimlerinin jüri olarak destekleyeceği Steel Talents, yarışmacıların birçok yeni bilgi edinmesi açısından önemli bir adım olacak.

SteelSeries Steel Talents İle Hayallerin Ötesine Yolculuk Başlıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu