Nokia Hakkında - TeknoDiot.com

Nokia Hakkında

Abone Ol 

Dünyayı birbirine bağlayacak teknolojiyi yaratıyoruz. Telekomünikasyon endüstrisinde sadece bizler, uçtan uca şebeke elemanları, yazılım, hizmetler ve lisanslardan oluşan eksiksiz bir ürün portföyünü geliştiriyor ve küresel ölçekte tedarik ediyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Müşterilerimiz arasındaki telekomünikasyon servis sağlayıcılarının şebekeleri toplamda 6,1 milyar aboneyi destekliyor. Tedarikçisi olduğumuz kamu ve özel sektör kurumları portföyümüzdeki ürünlerle üretkenliği çoğaltmak ve yaşamımızı zenginleştirmek için çalışıyorlar.

Dünyaca ünlü Nokia Bell Labs’ın da aralarında bulunmuş olduğu Ar-Ge ekiplerimizle, 5. Nesil şebekelerin daha hızlı, güvenli olması ve insanların hayatında, ekonomide, toplumda devrimsel nitelikte değişimlere yol açma kapasitesine erişmesi için çalışıyoruz, bu mevzuda dünyaya önderlik ediyoruz. Nokia, insanlık için teknoloji yaratırken en yüksek kalite ve etik iş standartlarına uymaktadır.

Göz atın:   LG V30'un Kamerası 50.000 $ RED Weapon'a karşı

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.



Başa dön tuşu