Tiktok Takipçi Satın Al

Nokia Hakkında

Dünyayı birbirine bağlayacak teknolojiyi yaratıyoruz. Telekomünikasyon endüstrisinde sadece bizler, uçtan uca şebeke elemanları, yazılım, hizmetler ve lisanslardan oluşan eksiksiz bir ürün portföyünü geliştiriyor ve küresel ölçekte tedarik ediyor.

Müşterilerimiz arasındaki telekomünikasyon servis sağlayıcılarının şebekeleri toplamda 6,1 milyar aboneyi destekliyor. Tedarikçisi olduğumuz kamu ve özel sektör kurumları portföyümüzdeki ürünlerle üretkenliği çoğaltmak ve yaşamımızı zenginleştirmek için çalışıyorlar.


Dünyaca ünlü Nokia Bell Labs’ın da aralarında bulunmuş olduğu Ar-Ge ekiplerimizle, 5. Nesil şebekelerin daha hızlı, güvenli olması ve insanların hayatında, ekonomide, toplumda devrimsel nitelikte değişimlere yol açma kapasitesine erişmesi için çalışıyoruz, bu mevzuda dünyaya önderlik ediyoruz. Nokia, insanlık için teknoloji yaratırken en yüksek kalite ve etik iş standartlarına uymaktadır.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu