TeknoDiot.com
   
     

Steam’den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year)

Steam'den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

Steam, Şubat ayında yeni bir indirim kampanyası düzenleyecek! Kış indirimlerinin ardından bir büyük indirim daha oyuncular ile buluşmayı bekliyor.

Dünyanın en popüler oyun platformlarından biri olan Steam’de kış indirimlerinin ardından oyuncular bir yeni indirim daha bekliyordu. Steam, Kış İndirimleri’nin ardından Şubat ayında “Lunar New Year” (Yeni Ay Yılı) isiminde yeni bir indirime kollarını sıvamış durumda. indirimlerine başlayacak.

PUBG FPS Arttırma (Rehber)

Steam'den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year) Oyun Haberleri PC Oyun Haberleri Steam Haberleri Teknoloji Haberleri

İndirimlerin 4 gün sürmesi planlanıyor. 2017 yılında Lunar New Year indirimleri gerçekleşmemişti. Lunar New Year indirimlerinin neden 2017 yılında yapılmadığı belli değildi. Steam Database’in gönderisine göre bu bilgiler Steam’in yeni oyun doğrulama platformu Steam Direct üzerinden sızdırıldı.

Valve‘nin resmi Steam Database Twitter hesabından yapılan bir açıklamaya göre, 15 Şubat ile 19 Şubat tarihleri arasında yeni bir Steam indirim sezonu bizleri bekliyor. Steam’in sonbaharda yaptığı art arda indirimler düşünüldüğünde 15 Şubat tarihinde başlayacağı kesin gözüyle bakılıyor. Steam’in en çok satan oyunlarının ilk sırasında yer alan BlueHole’un başarılı yapımı PUBG’nin kış indirimlerinde indirime gitmesi bazı oyuncuları hüzne uğratırken bu ay içinde yapılacak olan Lunar New Year indirimlerinde bir ihtimal indirime gidilebilir.

Valve, her zaman Steam kullanıcılarını mutlu etmek ve memnun etmek için yıl boyunca çeşitli büyük indirimlere gidiyor. Steam‘de Cadılar Bayramı, Sonbahar (Black Friday) ve Kış İndirimleri’nin ardından gelecek olan Lunar New Year indirimine oyunculardan nasıl bir talep gelecek? Bakıp göreceğiz. Son olarak Steam Lunar New Year indirimlerinde hangi oyun indirime girmiş bunları teknodiot.com üzerinden sizlere aktaracağız.

Ücretsiz Steam Random Key #2


1 yorum

Avatar
[email protected] 6 Şubat 2018 at 13:03

İyiymiş ☺

Cevap

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.