Steam'den Şubat Ayına Özel İndirim!

Steam’den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year)

Abone Ol 

Steam, Şubat ayında yeni bir indirim kampanyası düzenleyecek! Kış indirimlerinin ardından bir büyük indirim daha oyuncular ile buluşmayı bekliyor.

takipçi satın al
takipçi satın al

Dünyanın en popüler oyun platformlarından biri olan Steam’de kış indirimlerinin ardından oyuncular bir yeni indirim daha bekliyordu. Steam, Kış İndirimleri’nin ardından Şubat ayında “Lunar New Year” (Yeni Ay Yılı) isiminde yeni bir indirime kollarını sıvamış durumda. indirimlerine başlayacak.

PUBG FPS Arttırma (Rehber)

Steam'den Şubat Ayına Özel İndirim! (Lunar New Year)

İndirimlerin 4 gün sürmesi planlanıyor. 2017 yılında Lunar New Year indirimleri gerçekleşmemişti. Lunar New Year indirimlerinin neden 2017 yılında yapılmadığı belli değildi. Steam Database’in gönderisine göre bu bilgiler Steam’in yeni oyun doğrulama platformu Steam Direct üzerinden sızdırıldı.

Valve‘nin resmi Steam Database Twitter hesabından yapılan bir açıklamaya göre, 15 Şubat ile 19 Şubat tarihleri arasında yeni bir Steam indirim sezonu bizleri bekliyor. Steam’in sonbaharda yaptığı art arda indirimler düşünüldüğünde 15 Şubat tarihinde başlayacağı kesin gözüyle bakılıyor. Steam’in en çok satan oyunlarının ilk sırasında yer alan BlueHole’un başarılı yapımı PUBG’nin kış indirimlerinde indirime gitmesi bazı oyuncuları hüzne uğratırken bu ay içinde yapılacak olan Lunar New Year indirimlerinde bir ihtimal indirime gidilebilir.

Valve, her zaman Steam kullanıcılarını mutlu etmek ve memnun etmek için yıl boyunca çeşitli büyük indirimlere gidiyor. Steam‘de Cadılar Bayramı, Sonbahar (Black Friday) ve Kış İndirimleri’nin ardından gelecek olan Lunar New Year indirimine oyunculardan nasıl bir talep gelecek? Bakıp göreceğiz. Son olarak Steam Lunar New Year indirimlerinde hangi oyun indirime girmiş bunları teknodiot.com üzerinden sizlere aktaracağız.

Ücretsiz Steam Random Key #2

Göz atın:   Ücretsiz Steam Random Key #3

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu