Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’den Haftanın Fırsatları #1 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde?

:: Riven: The Sequel to MYST

Eşsiz güzellik, entrika ve ihanet dünyası olan zamansız, çözülmemiş çatışmalarıyla bir dünyaya “parçalanmış” bir dünyaya girmeye hazırlanın. Riven’e gitmeye hazırlan. Bulutların derin mavi bir gökyüzünde oturduğu ve yuvarlanan deniz sularının ışıltılı sabah güneş ışığından ışıltılı olduğu geniş, huşu uyandıran manzaralar. Ama önceden uyarılmış olsun: hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Özerk varlıklar ve gizemli yaratıklar toprağı doldurur. Derin, karanlık sırlar her fırsatta saklandı. En fazla gözetleme göreviniz ve akıl yürütme gücünüz en zorlu görevi tamamlamak için gereklidir. Riven’in dünyaya dönüşmesine izin vermelisin. Ancak o zaman gerçek keşfedilebilir ve bir dünya kurtarılabilir. Riven, her zaman için bir hikâye olarak duruyor, huşu, merak ve derin bir amaç duygusu uyandıran bir hikaye. Riven’e gitmeye hazırlanın – şimdiye kadar bildiğiniz gibi olmayan bir dünya.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?
Önceki sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12Sonraki sayfa

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu