«
Steam'den Haftanın Fırsatları #1 | Bu Hafta Hangi Oyunlar İndirimde? Kampanya Oyun Haberleri Steam Haberleri TeknoDiot TV

:: Riven: The Sequel to MYST

Eşsiz güzellik, entrika ve ihanet dünyası olan zamansız, çözülmemiş çatışmalarıyla bir dünyaya “parçalanmış” bir dünyaya girmeye hazırlanın. Riven’e gitmeye hazırlan. Bulutların derin mavi bir gökyüzünde oturduğu ve yuvarlanan deniz sularının ışıltılı sabah güneş ışığından ışıltılı olduğu geniş, huşu uyandıran manzaralar. Ama önceden uyarılmış olsun: hiçbir şey göründüğü gibi değildir.
Özerk varlıklar ve gizemli yaratıklar toprağı doldurur. Derin, karanlık sırlar her fırsatta saklandı. En fazla gözetleme göreviniz ve akıl yürütme gücünüz en zorlu görevi tamamlamak için gereklidir. Riven’in dünyaya dönüşmesine izin vermelisin. Ancak o zaman gerçek keşfedilebilir ve bir dünya kurtarılabilir. Riven, her zaman için bir hikâye olarak duruyor, huşu, merak ve derin bir amaç duygusu uyandıran bir hikaye. Riven’e gitmeye hazırlanın – şimdiye kadar bildiğiniz gibi olmayan bir dünya.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *