Tiktok Takipçi Satın Al

Steam’de 18 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam‘de yer alan 18 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz! Oyunculardan çoğunluka olumlu yorum alan, 18 TL‘lik oyun kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Steam kütüphanesine ekleyerek sonsuza dek sizin olabilecek bir oyundan bahsediyoruz. Normal fiyatı Steam’de 18 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. New World Interactive‘in yapımcılığını üstelendiği, Insurgency kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. Savaş ve aksiyon türüne sahip olan Insurgency oyununu indirmeseniz bile kütüphanenizde dursun deriz.


Steam'de 18 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de şuanda ücretsiz olan oyun 48 saatliğine ücretsiz hale getirildiği de altını çizelim. 22 Ocak 2014 tarihinde Steam’de yerini alan yapım, online oyunculu olarak da oynanabiliyor. 16 ayrı mekanda oynanabilir olan oyunda, 40’dan fazlada kullanılabilir silah bulunuyor.

Son olarak Insurgency’ı ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra sayfanın aşağısında yer alan”oyunu yükle” seçeneğinden oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Steam'de 18 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu