TeknoDiot
     
     
     

Steam’de 18 TL’lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam'de 18 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam‘de yer alan 18 TL’lik oyun kısa süreliğine ücretsiz! Oyunculardan çoğunluka olumlu yorum alan, 18 TL‘lik oyun kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi.

Steam kütüphanesine ekleyerek sonsuza dek sizin olabilecek bir oyundan bahsediyoruz. Normal fiyatı Steam’de 18 TL olan oyun kısa süreliğine ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. New World Interactive‘in yapımcılığını üstelendiği, Insurgency kısa süreliğine ücretsiz hale getirildi. Savaş ve aksiyon türüne sahip olan Insurgency oyununu indirmeseniz bile kütüphanenizde dursun deriz.

Steam'de 18 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Steam’de şuanda ücretsiz olan oyun 48 saatliğine ücretsiz hale getirildiği de altını çizelim. 22 Ocak 2014 tarihinde Steam’de yerini alan yapım, online oyunculu olarak da oynanabiliyor. 16 ayrı mekanda oynanabilir olan oyunda, 40’dan fazlada kullanılabilir silah bulunuyor.

Son olarak Insurgency’ı ücretsiz olarak sahip olmak istiyorsanız, buradan oyunun sayfasına ulaşabilirsiniz. Daha sonra sayfanın aşağısında yer alan”oyunu yükle” seçeneğinden oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Steam'de 18 TL'lik Oyun Kısa Süreliğine Ücretsiz

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Tekken 7’nin Satışları Nasıl Gidiyor?

Buğra Noyan

LoL Şampiyon ve Kostüm İndirimi (26- 29 Haziran)

Buğra Noyan

PlayStation 4’ün Çıktığı Günden Beri Satılan Oyun Sayısını Açıkladı

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.