Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (10 TL – 50 TL)

Beklenen Steam yaz indirimleri 2020 başlamıştı. Steam yaz indirimleri 2020’de 10 TL ile 50 TL arasında alınabilecek oyunları sizler için derledik.

20.000’den fazla oyun indirimde, bazı oyunlar popüler olup bazıları ise güzel olmasına rağmen gözden kaçabiliyor. Binlerce oyun mevcut indirimde, bizde sizlere Steam yaz indirimleri kapsamında 10 TL ile 50 TL arası alınabilecek oyunları sizler için derlerdik.


Oyun severlerin merakla beklediği Steam yaz indirimleri 25 Haziran 2020 tarihinde başladı ve tüm hızıyla devam ediyor indirimler 9 Temmuz’a kadar sürecek. Küçük yapımlardan büyük yapımlara binlerce oyun büyük indirime girdi. Listemizdeki oyunların fiyat bakımından karışık olarak listelenmiştir.

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar (10 TL - 50 TL)

2 hafta sürecek olan Steam Yaz İndirimlerinde hangi oyunların ne sıklıkta indirime gireceği ise henüz belli değil. Steam yaz indirimleri 2020 boyunca her gün farklı oyunlarda indirime girecek! Düşük özellikte sisteme sahip oyun severlerin oynayabileceği indirimin dikkat çeken oyunlarını bir araya getirdik. 10 TL ve 50 TL arasında alınabilecek bazı oyunları listemize ekledik buyursunlar;

İlgili Makaleler

Steam Yaz İndirimlerinde Alınabilecek Oyunlar

ARK: Survival Evolved

Çıplak bir adam veya kadın olarak üşüdüğün ve acıktığın ARK isimli gizemli bir adada mahsur kalıyorsun, avlanmalı, kaynak toplamalı, eşya üretmeli, bitki büyütmeli, teknolojiler araştırmalı ve dayanıklı elementlerle sığınak yapmalısın. Kurnazlığını ve kaynaklarını öldürmek veya dev dinazorları ve adada dolaşan diğer ilkel yaratıkları evcilleştirmek ve beslemek için kullan. Hayatta kalmak için diğer yüzlerce oyuncuyla avlan, hükmet… ve kurtul!


Foxhole

Foxhole, kalıcı bir çevrimiçi savaşın sonucunu şekillendirmek için yüzlerce oyuncu ile çalışacağınız çok oyunculu bir oyundur. Oyuncular Bu sanal alan savaş oyununun içeriği ARE. Her bireysel asker lojistik, üs inşa, keşif, savaş ve daha pek çok şeyle savaşa katkıda bulunan bir oyuncudur.


Arma 3

Devasa bir askeri sandbox’ta gerçek savaş oyunu deneyimini yaşayın. Bu oyun, çok çeşitli tek ve çok oyunculu içerik, 20’den fazla araç ve 40 silah, sınırsız içerik oluşturma fırsatı ile bilgisayar için tasarlanmış 1. sınıf bir askeri oyundur. Özgün, çeşitli, açık – Arma 3 seni savaşa gönderiyor.


Hitman: Absolution

Hitman: Absolution, bugüne kadarki en özel sözleşmesini üstlendiği Orijinal Assassin’i takip ediyor. Ajans tarafından ihanete uğrayan ve polis tarafından avlanan Ajan 47, yozlaşmış ve bükülmüş bir dünyada kefaret peşinde koşarken kendini bulur.

[sp_ad]

Verdun

“Verdun, gerçekçi bir Birinci Dünya Savaşı ortamında geçen ilk çok oyunculu Birinci Şahıs Nişancı oyunudur. Seni ve birliğini heyecanlı saldırı ve savunma savaşlarına sokan acımasız siper savaşı eşsiz bir muharebe tecrübesi sunuyor.

Oyun, dünya tarihinin en kanlı çarpışmalarının yaşandığı batı cephesindeki 1914 ve 1918 seneleri arasında geçiyor. Geliştiriciler, 1916’da gerçekleşen ünlü Verdun Savaşından esinlenerek oyunu geliştirdi. Oyun, 4 farklı oyun modu sunuyor: Cephe Hatları, Zayiat, Tüfek Ölüm Maçı ve Birlik Savunması. Ayrıca oyunda gerçekçi 1. Dünya Savaşı silahları, gerçek üniformalar, dehşet verici kanlı çarpışmalar ve Fransa ile Belçika’nın gerçek muharebe alanlarına göre hazırlanmış haritalar gibi tarihsel açıdan doğru birçok özellik var.


PUBG

PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS, oyunun sonunda hayatta kalmayı başarabilen tek bir oyuncunun kazanabildiği ve oyuncu topluluklarının görüşlerinin toplanarak ortaya çıkardığı bir oyundur. Tüm oyuncular oyuna eşit şartlarda, kelimenin tam manasıyla hiç bir şeyleri olmadan başlarlar; haritanın çeşitli yerlerinde bulunan silah & ekipman ve gereçleri toplayarak tek başlarına hayatta kalma mücadelesi verirler. UNREAL 4 Oyun Motoruna sahip, gerçekçi ve olağanüstü heyecanlı olan bu oyun, 8 kilometre karelik bir harita içerisinde oynanmaktadır.

ARMA Serisi, H1Z1 : King of the Kill gibi oyunların ve “Battle Royale” oyun türünün öncüsü olan,
PLAYERUNKNOWN takma adıyla dünyaca üne sahip Brendan Greene, bu heyecan verici proje için Bluehole’un tecrübeli ekibiyle birlikte çalışmıştır.

 


Battle Brothers


Miscreated

Miscreated kıyamet sonrası açık bir dünyada geçen bir çevrimiçi çok oyunculu hardcore hayatta kalma oyunudur. Son Savaştan sonra, insanlık dizlerinin üzerine getirildi ve geri kalanlar, serpinti içinde yanlış yapılan mutasyona uğramış veba ile yıkılan bu affedilmeyen dünyanın kalıntılarına yapışmışlardı. Korkunç mutantlara, düşman hayvanlara, diğer umutsuz hayatta kalanlara ve hatta elementlere karşı hayatta kalmalısınız.


Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

[sp_ad]


The Forest

Bir yolcu jeti kazasında hayatta kalan tek kişi olarak, kendinizi yamyam bir mutantlar topluluğuna karşı hayatta kalmak için savaşan gizemli bir ormanda bulursunuz. İnşa et, keşfet, bu korkunç ilk kişi hayatta kalma korku simülatöründe hayatta kal.


Far Cry 3

Far Cry 3, başka hiçbir şeye benzemeyen bir adada düzenlenen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu. Ağır silahlı savaş ağalarının kölelerdeki trafiği artırdığı bir yer. Yabancıların fidye için avlandığı yer. Arkadaşlarını kurtarmak için çaresiz bir arayışa girdiğinde, bu karanlıktan kaçmanın tek yolunun … onu kucaklamak olduğunun farkındasın.

[sp_ad]

Euro Truck Simulator 2

Önemli yüklerinizi kamyonunuzla akıl almaz mesafelere teslim edin, Avrupa’yı bir uçtan uca dolaşırken yolların kralı olun!İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve pek çok diğer ülkede keşfedilecek düzinelerce şehir var. Dayanıklılık, beceri ve hız sınırlarınız zorlanacak.Direksiyonun başına geçin ve seçkin bir kamyon ekibinin parçası olmak için gerekenlere sahip olduğunuzu kanıtlayın!


Rust

Rust’taki tek amaç hayatta kalmaktır.

Bunu yapmak için açlık, susuzluk ve soğuk gibi engellerin üstesinden gelmeniz gerekiyor. Ateş yakın. Barınak inşa edin. Et için hayvanları öldürün. Kendinizi diğer oyunculardan koruyun ve et için onları öldürün. Diğer oyuncularla ittifak kurun ve bir kasaba oluşturun. Hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapın.


Dying Light

Dead Island ve Call of Juarez gibi çok satan oyunların yaratıcılarından. 50’nin üzerinde sektör içi ödülün ve adaylığın sahibi. Oyunun, oynanış anlamındaki değişmez yaklaşımı, birinci şahıs zombi oyunları için yeni bir standart belirledi.


Bloodstained: Ritual of the Nigh

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

8 Yorum

  1. Ets2 ve PUBG alınabilecek oyunlar arasında, oyun seçmede zorlanan arkadaşlara bu liste gerçekten baya yardımcı olacak elinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu