Rainbow Six Siege, Steam'de Yüzde 60 İndirime Girdi - TeknoDiot.com
Trend

Steam’de Büyük İndirim: Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Abone Ol 

Ubisoft‘un popüler oyunlarından bir tanesi olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Steam’de %60’a varan büyük indirime girdi. Buyursunlar efendim;

takipçi satın al
takipçi satın al

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Bu yepyeni tarz savaş oyununda silah kullanma ve imha sanatında rakipsiz ustalığını göster. Savunmada, ekibinle koordinasyon içinde bulunduğun yeri fethedilemez bir mevziye dönüştür. Tuzaklar kur, tahkimat yap, savunma sistemleri geliştir ve düşmanı geri püskürt.

Taarruzda, dar koridorlarda, barikatlı geçitlerde, tahkimatlı savunma hatlarında ekibine liderlik et. Taktik haritalardan, gözlem İHAlarından ve sızmalardan topladığın verileri değerlendir, saldırı planını yap, her durumu lehine kullan.

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Steam‘de Tom Clancy’s Rainbow Six Siege İndirimi

Dünyanın en popüler oyun platformu olan Steam’de bir indirim şöleni de Ubisoft’un popüler oyunu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’den geldi. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege’in birçok oyun paketi %60’e varan indirime girdi.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Standart Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Advanted Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition, Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Complete Edition sürümleri %60 indirimle 10 Eylül Perşembe gününe kadar Steam’de indirimde olacak. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oynamak isteyenler bu fırsatı kaçırmasın diyelim.

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Steam'de Büyük İndirim: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Göz atın:   Steam Haftalık İndirimleri (4 Haziran – 11 Haziran)

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu