Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Steam‘de bu hafta (15 Ekim – 22 Ekim) tarihleri arasında bir çok oyun indirimde. İşte haftalık Steam indirimlerindeki oyunlar.

1-) Farm Manager 2018

Farm Manager 2018 çiftlik oyununda kendi çiftliğini yönetebileceğimiz, çiftlik işini genişletebileceğimiz, ucuz maliyete üretip ve ürünlerini yüksek fiyattan satabileceğimiz eşsiz bir güzel oyun.
Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Tarla işleme süreçlerini yönetip, en iyi işçileri tutup, en uygun çiftlik araçlarını satın alıp, hayvanlarını yetiştirip ve hasat edilen ekinleri işleyebileceğimiz bir oyun.2-) Shadow of the Tomb Raider

Lara Croft’ın Tomb Raider’ı olarak belirleyici anını yaşayın. Tomb Raider gölgesinde Lara, ölümcül bir ormana hakim olmalı, korkunç mezarların üstesinden gelmeli ve en karanlık saatlerinde sebat etmelidir.

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için yarışırken, Lara eninde sonunda olması gereken Tomb Raider’e yapılacak.


3-) Sniper: Ghost Warrior Trilogy

Bu paketin içinde Sniper Art of Victory, Sniper: Ghost Warrior, Sniper: Ghost Warrior 2 ve 3 adet Dlc bulunmaktadır. Keskin nişancı: Hayalet Savaşçı 2 sadece keskin nişancı deneyimi etrafında tasarlanmış tek çok platformlu, birinci şahıs, modern atıcı.

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Bir öncekinin boğa gözü hassasiyetini, daha çeşitli keskin nişancı zorlukları sunan yeni ve heyecan verici zirvelere götürür.


4-) Demolish & Build 2018

Şirketiniz küreselleşiyor. Büyük binaları yıkmak için büyük makineleri kullanın ya da yakın ve kişisel gidin ve çekicinizi kullanın. Arazi mülklerini satın alın.

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Makinelerinizi yükseltin ve dünyanın farklı bölgelerindeki işçileri işe alın. Yıkın ve parçalayın en iyi makineleri kullanın.


5-) DESOLATE

DESOLATE ilk kişi korku hayatta kalma deneyimidir. 4 oyuncuya kadar bir araştırma ekibi oluşturun ve gizemlerle ve çözülmemiş sorularla dolu açık bir dünyayı keşfedin ya da kendi başına yapın.

Steam Haftalık İndirimleri (15 Ekim – 22 Ekim)

Oyun hayatta kalmaya dayalı bir oyun ve korku türündedir.


Sizlerin beğeneceğiniz oyunları düşünerek 5 oyunu sizler için derledik. Ayrıca bir çok oyun indirimde. İndirim 15 Ekim – 22 Ekim kadar sürecektir. Diğer oyunlara bakmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu