Tiktok Takipçi Satın Al

Steam Bazı Oyunlara Zam Yaptı, Uygun Fiyatın Yolunu Gösterdik!

Oyuncularda bu yükselişten payını alanlardan. Oyun fiyatları normalin üzerine çıkması işlerin rengini değiştirdi. Ancak Foxngame müşterilerine döviz kurunu hissettirmiyor.

Bildiğiniz üzere ülkemizde yaşanan ekonomik sarsıntılar dolayısıyla döviz kurlarından ötürü, ülkemizin bu kur farkına göğüs geremediği için de yurt dışından ithal edilen ürünlerin fiyatları da her geçen gün zamlanmaktadır.


Bu fiyat değişiklikleri bilgisayar donanımları, elektronik eşyalar ve daha bir çok günlük hayatımızda kullandığımız ürün/ürünlerin satış fiyatlarını etkilemektedir. Güncel dolar ve euro bazında fiyat değişikliğine uzun süredir direnen ve kullanıcılarına hizmet eden bir oyun platformu olan Steam, artık oyunlarını yavaş yavaş zamlamaya başladı.

[sp-related style=”dark” id=”28233″]

Fiyatları zamlanan oyunlar ve Foxngame’de ki fiyatlar;

Steam Bazı Oyunlara Zam Yaptı, Uygun Fiyatın Yolunu Gösterdik!

Metro Exodus: Steam fiyatı 89 TL’den 209 TL‘ye çıkarıldı, foxngame.com da 69,42 TL’den 175 TL’ye çıkarıldı.

Football Manager 2019: Steam fiyatı 107,10 TL’den 161,10 TL’ye çıkarıldı, foxngame.com da 82,15 TL’den 135 TL‘ye çıkarıldı.

Far Cry 5: Steam fiyatı 209 TL’den 309 TL‘ye çıkarıldı, foxngame.com da 156,23 TL’den 262 TL’ye çıkarıldı.

Tom Clancys Rainbow Six Siege: Steam fiyatı 26 TL’den 76,99 TL’ye çıkarıldı, foxngame.com da 22,90’dan 65,00 TL‘ye çıkarıldı.

Oyun oynamayı çok seviyorsanız ve bu cebinizi yakıyorsa Steam oyunlarını Steam fiyatından ucuza satışa sunan foxngame.com‘dan dilediğiniz oyunu alabilirsiniz. Elinizi çabuk tutun belki de almak istediğiniz oyun bir kaç saat içerisinde Steam tarafından zamlanacaktır?

*Bu fiyat zamlanmaları her geçen gün devam ediyor ve listeye yeni oyunlar ekleniyor, bunlar örneklerden sadece bir kaçı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu