Tiktok Takipçi Satın Al

Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor

Spotify’ın yeni bir karaoke modu üzerinde çalıştığı ve ücretsiz kullanıcılara çevrimdışı dinleme şansı sunduğu söyleniyor.

Spotify’ın çeşitli heyecan verici yeni özellikler üzerinde çalıştığı anlaşılıyor. Bunlar arasında bir karaoke modu, ücretsiz kullanıcılar için sınırlı miktarda çevrimdışı dinleme, yeni bir araba modu arayüzü ve daha fazlası bulunur.


Bu yeni özelliklerin haberi, genellikle geliştirilmekte olan özellikleri ortaya çıkaran bir teknoloji blog yazarı olan Twitter’daki Jane Manchun Wong’tan geliyor.

Karaoke Spotify’a Geliyor mu?

Sunulan en heyecan verici özellik yeni bir karaoke modudur. Bu, dokunulduğunda o şarkının sözlerini görüntüleyen bir mikrofon düğmesi olarak kendini gösterir. Ses seviyesini artırma ve azaltma yeteneği de vardır.

Wong’un ekran görüntüleri Spotify’ın mobil sürümünden olsa da, birisi Mac ve iPad’lerinde karaoke modunun çalıştığını iddia etmek için tweet’ine yanıt verdi.

Spotify, sık sık yeni özellikleri dahili olarak veya belirli bir kullanıcı grubuna test eder. Bununla birlikte, karaoke modu Japonya ve Tayland gibi bazı ülkelerdeki kullanıcılar için zaten mevcuttur, bu nedenle küresel bir sunum çok uzakta olmayabilir.

Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor

https://twitter.com/wongmjane/status/1302948305610006529?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1302948305610006529%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.makeuseof.com%2Fspotify-karaoke-mode-free-offline-play%2F

Ücretsiz Spotify Kullanıcıları İçin Çevrimdışı Dinleme

Wong ayrıca Spotify’ın ücretsiz kullanıcıların her gün 30 dakikaya kadar çevrimdışı müzik dinlemesine izin vermeye çalıştığını iddia ediyor.

Ücretli Spotify aboneleri zaten istedikleri kadar çevrimdışı müzik dinleyebilirler, bu nedenle bu, ücretsiz kullanıcıları premium hesaba yükseltmeye ikna etmek için bir hile olabilir.

https://twitter.com/wongmjane/status/1302350985902174208?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1302350985902174208%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.makeuseof.com%2Fspotify-karaoke-mode-free-offline-play%2F

Spotify’ın şu anda test ettiği bildirilen tek özellik bunlar değil. Wong’a göre şu özellikler de geliyor:

  • Favori podcast bölümlerinizi kaydetmek için “Bölümleriniz”
  • Çalma listelerinin her zaman yeni şarkılarla güncel kalması için “Otomatik Yenileme”
  • Daha kolay gezinme için yeniden tasarlanmış Araba Modu ana sayfası ve oyuncu arayüzü
  • Yeni bir Like animasyonu

Elbette bu özelliklerden bazıları diğerlerinden daha büyük ancak işlerde Spotify’ın neler olduğunu duymak ilginç.

Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor

Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor Spotify Karaoke Modu ve Ücretsiz Çevrimdışı Dinleme Özelliği İçin Çalışıyor

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu