Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı! - TeknoDiot.com

Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı!

Abone Ol 

Birçoğumuz Disney’in çeşitli filmlerinden ve çizgi filmlerinden şarkıları dinleyerek büyüdük. Özellikle Disney hayatımızın büyük bir bölümünü oynadığı için bunu yapmamak zor. Tüm Disney şarkılarını hala seven biriyseniz, Spotify ve Disney’in her tür Disney şarkısını aktarabileceğiniz özel bir merkez oluşturmak için bir araya geldiklerini söyleyebiliriz.

takipçi satın al
takipçi satın al

Spotify’a göre, “17 Temmuz’dan başlayarak, ABD, İngiltere, İrlanda, Güney Afrika, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki kullanıcılar, en sevdikleri Disney filmlerinin arkasındaki müzik için belirlenmiş bir merkez bulmak için Spotify’da“ Disney ”i arayabilirler. ve TV şovları. Küçük Denizkızı’ndan Frozen gibi modern favorilere, Star Wars enstrümantallarına ve hatta Marvel film müzikleri gibi her şeye sahip çalma listeleri çalın. ”

Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı!

Bu merkez sadece normal Spotify işlevini görecek ve ana fark Disney şarkılarıyla doldurulacak. Bu ayrıca kullanıcıların yolculukları, duşlarını veya özel olarak küratörlüğünü Disney melodileri içeren uykularını dinlemek için özel çalma listelerini dört gözle bekleyebilecekleri anlamına gelir. Ne kadar süredir Disney’in etrafında olduğu ve Marvel ve Star Wars’un franchise’larının şirketin bir parçası olduğu göz önüne alındığında, kullanıcıların bekleyebileceği bir ton şarkı olacak.

Göz atın:   PlayStation 5, Spotify Entegrasyonu ile Geliyor

Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum atmayı unutmayın! Teknoloji ve oyun içeriğini okumak isterseniz teknodiot.com'a göz atın! Daha fazlası için TwitterInstagram, YouTube ve Facebook gibi sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu
teknodiot youtube
Oyuncu Ekipman İnceleme Videolarını Kaçırmayın!
Oyuncu Ekipman İnceleme
Videoları!
ABONE OL