TeknoDiot.com
   
   

Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı!

Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı!
       

Birçoğumuz Disney’in çeşitli filmlerinden ve çizgi filmlerinden şarkıları dinleyerek büyüdük. Özellikle Disney hayatımızın büyük bir bölümünü oynadığı için bunu yapmamak zor. Tüm Disney şarkılarını hala seven biriyseniz, Spotify ve Disney’in her tür Disney şarkısını aktarabileceğiniz özel bir merkez oluşturmak için bir araya geldiklerini söyleyebiliriz.

Spotify’a göre, “17 Temmuz’dan başlayarak, ABD, İngiltere, İrlanda, Güney Afrika, Kanada, Avustralya ve Yeni Zelanda’daki kullanıcılar, en sevdikleri Disney filmlerinin arkasındaki müzik için belirlenmiş bir merkez bulmak için Spotify’da“ Disney ”i arayabilirler. ve TV şovları. Küçük Denizkızı’ndan Frozen gibi modern favorilere, Star Wars enstrümantallarına ve hatta Marvel film müzikleri gibi her şeye sahip çalma listeleri çalın. ”

Spotify, Disney Şarkıları İçin Özel Bir Alan Açtı!

Bu merkez sadece normal Spotify işlevini görecek ve ana fark Disney şarkılarıyla doldurulacak. Bu ayrıca kullanıcıların yolculukları, duşlarını veya özel olarak küratörlüğünü Disney melodileri içeren uykularını dinlemek için özel çalma listelerini dört gözle bekleyebilecekleri anlamına gelir. Ne kadar süredir Disney’in etrafında olduğu ve Marvel ve Star Wars’un franchise’larının şirketin bir parçası olduğu göz önüne alındığında, kullanıcıların bekleyebileceği bir ton şarkı olacak.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.