Oyunculara Cooler Master’dan MH600 Serisi Kulaklık

Cooler Master yeni MH600 serisi kulaklıklarını duyuruyor. Her bütçeye ve her tercihe uygun olarak 3 farklı modelde geliştirilen MH600 serisi, oyunculaırn gönlünde taht kurmaya geliyor.

Dönebilen kulak başlıkları ve uzun süreli kullanımda konfor sağlayacak kumaş kaplama. Çıkarıp takılabilen kabloları sayesinde zahmetsiz taşıma ve bükülebilen dış çerçeve.

Arka plan gürültüsünü minimalize eden ve üstün ses kalitesi sağlayan ayarlanabilir çok yönlü boom mikrofon. 50mm’lik neodimyum ses sürücüleri ile birlikte premium ses kalitesi.
Bunlar sabit olmakla birlikte her model farklı ek özelliklerle geliyor.

MH630: Rahatlık ve İletişime Önem Verenlere

MH600 serisinin baz modeli, 3.5mm jak girişi ile birlikte bilgisayar, konsol ve hatta mobil oyunlar için uyumlu.

MH650: İleri Seviye Odaklanma

Çevreleyeci RGB aydınlatma ve 7.1 sanal surround ses ile yükseltilerek sizi oyunun içine çekecek, tek bir usb bağlantısı ile gelen MH650, extrem PC ve konsol oyuncuları için biçilmiş kaftan.

Oyunculara Cooler Master'dan MH600 Serisi Kulaklık

MH670: Senin sesin Senin Seçimin

İdeal ses deneyiminizi yakalayabilmeniz için değiştirilebilir 3.5mm jak girişi ve 2.4ghz kablosuz özelliği, 7.1 sanal surround ses, ve kablosuz mobil oyunlar için USB Type A – Typce C dönüştürücü adaptörü sayesinde multi-platform uyumluluğuyla üst seviye performansı tüm cihazlarınızda yaşayın.

Bryant Nguyen “Bütün oyuncular kulaklıklarından sağlam performans beklerler, fakat aynı zamanda oyun tarzlarına ve kişiliklerine bağlı olarak farklı ihtiyaçları da vardır. Bu yüzden MH600 serisi bu ihtiyaçları karşılayacak 3 farklı seçenekle gelecek ve bu tercihleri yaparken performanstan ödün vermemiş olacaklar.”
Fiyatlandırma ve Uygunluk

MH600 serisi =Tarih= tarihinde İnternet üzerinden veya …. Bölgesindeki tüketici elektroniği mağazalarından alınabilir.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!