bayigram.com

Spider-Man: No Way Home Fragmanı Sızdırıldı!

Sony, Spider-Man: No Way Home‘un fragmanını henüz yayınlamadı, ancak MCU filmine ilk Trailer fragmanı çevrimiçi olarak sızdırıldığı bildiriliyor.


Spider-Man: No Way Home fragmanı, Sony’nin resmi olarak piyasaya sürmesinden önce sızdırıldı. Spider-Man: No Way Home, Jon Watts’ın yönettiği üçlemenin merakla beklenen üçüncü filmi.

Tom Holland bir kez daha Peter Parker olarak geri dönüyor ve devam filminde de Benedict Cumberbatch’in Doctor Strange’i başrolde. Spider-Man: No Way Home bu Aralık ayında vizyona çıkıyor, ancak şaşırtıcı bir şekilde Sony, pazarlama hamlesini henüz gerçekten başlatmadı.

Disney ve Sony, geçtiğimiz yıl birkaç güncelleme sunarak hayranları ilk fragman için daha da endişelendirdi. No Way Home çoklu evrenle ilgileneceğinden Tobey Maguire ve Andrew Garfield’ın devam filminde geri döneceğine dair raporlar çılgına döndü.

Bu henüz doğrulanmadı, ancak devam filmi için birkaç büyük isim daha geri dönüyor. Alfred Molina, karakteri en son Sam Raimi’nin Spider-Man 2’sinde oynayan Doc Ock olarak geri dönüyor . Garfield’ın serisinden bir kötü adam da Jamie Foxx’un Electro olarak rol almasıyla geri dönüş yapıyor.

harlie Cox’un Daredevil’i ve Willem Dafoe’nun Green Goblin’i gibi diğer karakterler de Spider-Man: No Way Home için söylentiler arasında. Ancak bu oyuncu seçimi söylentileri doğruysa, muhtemelen film vizyona girene kadar onaylanmayacaklar.

Spider-Man: No Way Home’un Sızdırılan Fragmanı

Spider-Man: No Way Home’un fragmanının Las Vegas’ta yapılacak CinemaCon etkinliğinde prömiyeri olacağı söylendi, bu da fragman açıklamalarının yarın çevrimiçi olmaya mecbur olduğu anlamına geliyor. Ancak fragman sızdırıldığı için Sony‘nin fragmanı yarın da halka sunmayı tercih etmesi olası. Kevin Feige, Spider-Man: No Way Home fragmanının film vizyona girmeden önce prömiyer yapacağını söyledi ve devam filminin bir fragmanı olmayacağına dair yanlış haberleri yalanladı. Peki fragmandan neler anladık?

Spider-Man: No Way Home Fragmanı Sızdırıldı!
Twitter Kaynak: @OziiYlmz
Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu