TeknoDiot
     
     
     

Spider-Man: Far From Home Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Spider-Man: Far From Home Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı

Yeni Örümcek-Adam filmi Spider-Man: Far From Home için ilk fragman nihayet yayınlandı. Avengers: Endgame’in hemen sonrasında geçen filmin ilk görüntüleri birçok detayı ortaya çıkarıyor.

Spiderman Home-Coming’in devam filmi olan Tom Hollandlı Spider-Man: Far From Home filminden ilk fragman geldi. Captain Marvel ve Avengers Endgame’in ardından fragman sırası gelen Spider-Man Far From Home’a heyecanlandıran bir fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home, Avengers Endgame sonrasında karşımıza çıkacak

5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek olan filmde birbirinden heyecanlı sahneler sinemaseverleri bekliyor. Tom Holland’ın Peter Parker‘ı canlandırdığı filmde fragmandan da görebileceğiniz üzere bir saniye bile aksiyon eksik olmuyor.

[sp-related style=”dark” id=”33573″]

Yönetmen koltuğunda Jon Watts‘ın oturduğu Spider-Man filminde, ayrıca Jake Gyllenhall‘un canlandırmış olduğu Mysterio karakteri de bizleri karşılıyor. Avengers Infinity War öncesinde veya Endgame sonrasında mı geçip geçmeyeceği hakkında bir fikrimiz bulunmuyor. Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde geçecek olan yeni Spider-Man filmi, Marvel Sinematik Evreni‘nde dördünce evrenin kapılarını da aralayacağını da özellikle belirtelim.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Disney + Klasik Marvel Animasyon Serisiyle Gelecek!

Hüseyin Ceylan

Disney + Cihazınızda Çalışmayabilir!

Hüseyin Ceylan

Oppo, Ünlü Şarkıcı Sıla’nın Rol Aldığı Yeni Reklam Filmi İçin Geri Sayım Başlattı

Uğur Aydemir

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.