«
Spider-Man: Far From Home Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Sinema Haberleri

Yeni Örümcek-Adam filmi Spider-Man: Far From Home için ilk fragman nihayet yayınlandı. Avengers: Endgame’in hemen sonrasında geçen filmin ilk görüntüleri birçok detayı ortaya çıkarıyor.

Spiderman Home-Coming’in devam filmi olan Tom Hollandlı Spider-Man: Far From Home filminden ilk fragman geldi. Captain Marvel ve Avengers Endgame’in ardından fragman sırası gelen Spider-Man Far From Home’a heyecanlandıran bir fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Jon Watts’ın üstlendiği Spider-Man Far From Home, Avengers Endgame sonrasında karşımıza çıkacak

5 Temmuz 2019‘da vizyona girecek olan filmde birbirinden heyecanlı sahneler sinemaseverleri bekliyor. Tom Holland’ın Peter Parker‘ı canlandırdığı filmde fragmandan da görebileceğiniz üzere bir saniye bile aksiyon eksik olmuyor.

  • Spider-Man: Far From Home Filminin İlk Fragmanı Yayınlandı Sinema Haberleri

    En İyi Netflix Dizileri

Yönetmen koltuğunda Jon Watts‘ın oturduğu Spider-Man filminde, ayrıca Jake Gyllenhall‘un canlandırmış olduğu Mysterio karakteri de bizleri karşılıyor. Avengers Infinity War öncesinde veya Endgame sonrasında mı geçip geçmeyeceği hakkında bir fikrimiz bulunmuyor. Avrupa’nın çeşitli şehirlerinde geçecek olan yeni Spider-Man filmi, Marvel Sinematik Evreni‘nde dördünce evrenin kapılarını da aralayacağını da özellikle belirtelim.


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *