TeknoDiot.com
   
     

Bill Gates Hakkında Bir Netflix Belgesel Serisi Geliyor

Bill Gates Hakkında Bir Netflix Belgesel Serisi Geliyor Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Bill Gates severlerin hoşuna gidecek bir haber paylaşıldı. Netflix, Bill Gates hakkında belgesel serisi yapacağını duyurdu.

Dünyanın en büyük ve popüler dizi ve film platformu Netflix, Microsoft’un ünlü milyarder kurucusu Bill Gates hakkında bir belgesel serisi yapacağını resmi olarak duyurdu.

Geçmiş zamanlar içinde birçok yapıma da konu olmuş Bill Gates ve yaşamı için Netflix’in anlaştığı isimler, gelecek belgesel için şimdiden beklentiyi yükseltiyor.

Belgesel de ön planda olacak olan “He Named Me Malala” ve “An Inconvenient Truth” eserleriyle Oscar kazanmış olan Davis Guggenheim, Netflix’de yayınlanması adına Bill Gates belgeseli yapmak istediğini açıklamıştı.

Bill Gates Hakkında Bir Netflix Belgesel Serisi Geliyor Sinema Haberleri Teknoloji Haberleri

Netflix, Bill Gates belgeseli geliyor

Belgesel serisinin adı “Inside Bill’s Brain: Decoding Bill Gates” (Bill’in Beyninin İçinde: Bill Gates’i Çözmek) olacak. Bill Gates belgesel serisi, 3 bölümden oluşacak ve ünlü milyarder ve yazılımcı olan Bill Gates’in iş vizyonunu bizlere aktaracak.

Bilenler bilir Bill Gates’in diğer güzel yönü de yardımseverliği elbette. Bu belgesel serisi sadece iş dünyasını değil Bill Gates’in bu yardımsever yönünü de ele alacak. 20 Eylül 2019’da Netflix’e gelecek olan dizinin yapımcıları arasında Guggenheim, Shannon Dill, Jonathan Silberberg, Nicole Stott, Beth Osisek ve Steven Leckart bulunuyor.


Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.