Tiktok Takipçi Satın Al

Space Soldiers’dan Resmi Açıklama Geldi

Bundan 2 hafta önce bir haber gündeme oturmuştu. O haber Space Soldiers’ın CS:GO takımının dağılmasıydı. Sonunda beklenen resmi açıklama geldi. İşte detaylar.

2 hafta önce bir olay yaşanmıştı. Space Soldiers’ın CS:GO takımı dağıldığı yönündeydi. Engin ‘MAj3R‘ Küpeli, Çağatay ‘DESPE‘ Sedef, Engin ‘ngiN‘ Kor, Ahmet ‘paz‘ Karahoca ve Buğra ‘Calyx‘ Arkın ve  İsmailcan ‘XANTARES‘ Dörtkardeş Twitter biyografilerinde yazan ‘Space Soldiers‘ ifadelerini kaldırdılar. Aynı zamanda Paz, Ngin, Calyx ve MAj3R steam profillerini gizleyerek oradaki fotoğraflarını da siyah yaptılar. Bazı oyuncular da kapak ve profil resimlerini tamamen siyah renge bürmüştü.

[ilgiliicerik icerik_id=”17799″]

Dağıldı mı, dağılmadı mı? derken bir gelişme daha yaşandı. Space Soldiers yönetiminden ilk resmi açıklama geldi. Space Soldiers ekibinin yaptığı açıklamada hiçbir eşitsizlik olayının söz konusu olmadığını da vurguladılar.

İşte o resmi açıklama;

Şirketimizin Espor faaliyetlerinden birisi olan Space Soldiers CS:GO takımına ilişkin aşağıdaki bilgilendirmeyi kamuoyuna saygıyla arz ederiz.

Space Soldiers Türkiye’de Espor’un kurumsal bir yapıya kavuşması için yapılan ilk sermaye yatırımlarından birisidir. Başta Espor oyuncuları ve koçlar olmak üzere Espor’a emek veren insanların, emeklerinin karşılığını kurumsal bir yapı içerisinde kazanabilmelerini sağlamanın, Espor’un Türkiye’de gelişmesine verilebilecek en büyük katkı olacağı düşüncesiyle ve misyonuyla kurulmuştur.
Bu özel misyon doğrultusunda, şirketin maddi kazanç ve sermayenin geri dönüşüne ilişkin kaygısı daima ikinci planda tutulmuştur. CS:GO takımımızın başlangıç noktasında bulunduğu seviye ile bugün gelmiş olduğu nokta arasındaki fark şirketimizin vizyonunu gözler önüne sermektedir. Bu gelişim sürecinde her türlü maddi kazanç kaygısından uzak durulmuştur. Aksine yapılan yatırım miktarı sürekli arttırılmıştır. Bugün gelinen noktada CS:GO takımımızın başarısının manevi tatmini, maddi getirisi ile karşılaştırılamaz seviyededir. Mevcut gelir-gider gerçekleşmesinde, Şirketimiz elde edilen kaynaklardan çok daha fazlasını kullanmaya devam etmektedir. Gelecekte de CS:GO ve kurulacak diğer takımlarımızın elde edeceği tüm maddi ve manevi kazanımların, bunda emeği olanlar ile adil bir şekilde paylaşılacağı kuşkusuz bir gerçektir.

Şirketimizin başta takım oyuncuları olmak üzere tüm paydaşları ile olan profesyonel ilişkileri karşılıklı saygı, anlayış ve kazan-kazan prensibi içerisinde yasal ve kurumsal çerçevede yürütülmeğe devam etmektedir. Gönülden bir Espor yatırımcısı olarak, Şirketimiz yatırımlarını öncelikle paydaşlarının vicdanlarına sonra da yasaların güvencesine emanet etmektedir.

Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine arz ederiz.

Bekir Aslaner
Murahhas Aza

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu