«
  1. Ana sayfa
  2. e-Spor Haberleri
  3. Space Soldiers Tamamen Dağıldı!

Space Soldiers Tamamen Dağıldı!

Space Soldiers Tamamen Dağıldı!

Uzun zamandır haklarında dağıldı dedikoduları çıkmıştı. Bizde haberini yapmıştık ancak öyle bir olay yok denilmişti. Space Soldiers resmen dağıldı!

Türkiye’yi e-Spor turnuvalarında temsil eden gururumuz Space Soldiers e-Spor takımı dağıldı. İşte konu hakkında tüm bilinenler. Bir süredir dedikodu olarak dolanan “Space Soldiers dağıldı” söylentisi bugün ile sonunda malesef gerçek oldu.

Takım üyelerinin ayrılmamasına rağmen oyuncular artık organizasyonlarıyla devam etmeyecek. Gerekli açıklama ilk olarak Space Soldiers’da yer alan İsmailcan Dörtkardeş (XANTARES) tarafından geldi. Dağılmanın tam nedeni finansal anlaşmazlık olarak açıklanmış durumdadır.

  • Mesut Özil, e-Spor Takımı Kurdu!

Space Soldiers Tamamen Dağıldı!

Yapılan açıklamada bugüne kadar göstermiş oldukları destekler için Space Soldiers ailesine teşekkür ederiz. Bu organizasyonun bir parçası olmaktan mutluyuz, ancak bu dönem planlarımız örtüşmediği için oyuncular olarak yollarımızı ayırmaya karar verdik. Bizi şu ana kadar canı gönülden destekleyen herkese teşekkürler.”” . Space Soldiers takımı resmen dağılmış oldu. Diğer oyuncular olan Calyx, Ngin, Majer ve Paz takımdan ayrıldığını duyurdu.

Space Soldiers Oyuncuları kimlerdi?

  •  Ismailcan XANTARES Dörtkardeş
  • Engin MAJ3R Küpeli
  • Buğra Calyx Arkın
  • Ahmet paz Karahoca
  • Engin ngiN Kor

Tabii ki oyuncular takımlarından ayrıldılar yani e-Spor’u bırakmadılar. Space Soldiers’da gördüğümüz oyuncuları artık başka e-Spor takımlarında görebiliriz elbette. İlerleyen dönemlerde neler olacak göreceğiz.

GÜNCELLEME:

Space Soldiers resmi Twitter hesabından ilk açıklamayı yaptı:

 

Space Soldiers Tamamen Dağıldı!


Bir Cevap Yaz

Buğra Noyan Hakkında

Buğra Noyan

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu olan, akıllı telefonlara düşkün, Android gurusu ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta. mobil fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir Cevap Yaz

E-Posta adresiniz paylaşılmayacaktır. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlenmiştir *