bayigram.com

CS:GO’nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü

Valve’ın en popüler oyunu olan CS:GO’ya yenilikler gelmeye devam ediyor. Oyuncu kitlesini biraz kaybetmiş olsa da bu kitleyi tekrar kazanmak için Valve kolları sıvadı diyebiliriz. CS:GO Panaroma arayüzü, beta’ya çıktı.

Steam‘de en çok satan oyunların başında yer alan CS:GO yeni arayüzüne geçiş yapıyor. Şuan beta olarak oyuncular ile buluşan panaroma arayüzü Steam oyuncular tarafından test edilebiliyor. CS:GO oyuncuları oyunda hilecilerden geçilmediğini biliyorlar ve bir kısmı oyunu bırakıyor.


Valve bunu bile bile her hangi bir hilecilere/hileye önlem alması yerine, gerçekten göze güzel gelen yeni bir arayüz ile oyuncularının karşısına çıkıyor. CS:GO, bu hareketiyle kaybettiği oyuncuları geri toplayabilecek mi diye merak ediyoruz. Bize kalırsa sırf yeni panaroma arayüzünü deneyimlemek isteyen oyuncular hevesini aldıktan sonra çıkacaklardır.

Valve, hile konusuna en kısa zamanda bir müdahale etmezse kalan oyuncularda bunalıp oyunu bırakabilecek durumu gelebilirler. Neyse konuyu saptırmadan CS:GO tamamen baştan aşağı yenilendi desek yalan olmaz. Yeni arayüz “Panaroma” olarak adlandırıldı. Şuanda beta sürecinde olan arayüzü sizde kullanmak isterseniz yol çok kolay.

[ilgiliicerik icerik_id=”15314″]

:: CS:GO Panaroma Arayüzü Nasıl Yapılır?

Steam > CS:GO’yu açın > Özellikler > Betalar > Panaroma kısmından açabilirsiniz. (CS:GO’nun özellikler kısmından Betalar bölümüne girip “Panaroma” seçeneğini kullanmanız gerekiyor.)

:: CS:GO Panaroma Arayüzü Ekran Görselleri

CS:GO'nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü


 

CS:GO'nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü


CS:GO'nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü


CS:GO'nun Yeni Arayüzü: Panaroma Arayüzü

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu