Tiktok Takipçi Satın Al

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Markanıza Değer Katın

Markanız sosyal medya platformlarında yer alıyor fakat herhangi bir ilerleme kat edemiyor musunuz? İster uzun yıllardır aktif olarak kullanın isterseniz de yeni katılmış olun farketmez, marka bilinirliğini artırmak istediğiniz sosyal medya kanalları kullanıcılara göre optimize ederek hem markanızı daha değerli ve bilinir hale getiriyor hemde web sitenize yönlendirerek satışlarınızı egegen ile iki katına çıkarıyoruz!

Sosyal Medya Danışmanlığı Nedir?


Kurumların veya bireylerin sosyal medya hesaplarının belirlenmesi ve yönetilmesi, dijital kaynakların kullanılması tasarım, etkileşim, reklam ve geliş yöntemleri hakkında ileri düzey bilgi ve fikirlerin iletilmesi için eksiksiz bir hizmettir. Hedef kitleyi hedeflemek için en doğru yöntemi ve dili kullanmak burada çok önemlidir. 

Dijital ortamda şirketler, bilgileri sürekli güncellemeli, müşteri ihtiyaç ve gereksinimlerini dikkate almalıdır. egegen olarak amacımız, sizi veya işletmenizi sosyal medya alanında en iyi şekilde temsil etmek ve istediğiniz kitleye ulaşabilmeniz için itibarınızı en üst düzeye çıkarmaktır. İtibarınızı üst seviyeye çıkarırıken, müşterilerle katma değeri yüksek ilişkiler de kurabilmekte ve işlerini müşterilere daha iyi anlatarak fırsatları ayağınıza getirmeye çalışmaktayız.

Dijital pazarlama ve sosyal medya kullanımının şirketlerin tedarikçileri ve perakendecileri üzerinde de birçok etkisi bulunduğu için sosyal medyanın müşteri ilişkilerini geliştirme deki önemini anlayan tedarikçiler, markalarını tedarik zincirinde daha da belirgin hale getirebilir, ayrıca müşteriler ve markaları arasında aktif iletişim sağlayarak önemli bir adım atabilirler. 

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Markanıza Değer Katın

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetleri Nelerdir?

Günümüzde marka rekabetinin yoğun olduğu sosyal medya platformlarında markanızın değer artışı sağlaması ve takipçi kazanması için yol haritamızı doğru belirliyoruz. İlk olarak rakip analizi yapyor sonraki aşamada ise markanız adına yapılabilecek stratejiler geliştiriyor ve markanızı sosyal medyaya hazırlıyoruz. egegen olarak sosyal medya danışmanlığı hizmeti içerisinde verdiğimiz hizmetler aşağıda yer almaktadır;

  • Kurumsal sosyal medya politikasını ve yol haritasını belirlemek
  • Markanın sosyal medyadaki varlığını sağlamak ve yönetmek
  • Sosyal medyada müşteri ilişkilerini yönetmek için dijital reklam araçlarını kullanın
  • Sosyal medya, dijital iletişim ve müşteri ve topluluk kazanımı ile ilgili faaliyetler
  • Satış oluşturun ve gelir etkileşimlerini artırın
  • Yürütülen faaliyetleri raporlama ve analiz etmek
  • Sosyal medya gönderi tasarımı
  • rakip analizi
  • Sosyal medya kriz yönetimi
  • Bir sosyal medya stratejisi oluşturun ve 7/24 etkileşim sağlayın

Sosyal Medya Danışmanlığı Avantajları Nelerdir?

Günümüzde sosyal medya, şirketleri doğrudan müşterilere ulaştırabilen ve pazarlama fırsatları sunabilen bir platformdur. Sosyal medya reklam vermek ya da tanıtım çıkmak gibi geleneksel pazarlama araçlarından daha uygun maliyetlidir ve şirketlere doğrudan iletişim kurma fırsatı sunar. 

Sosyal Medya Danışmanlığı ile Markanıza Değer Katın

Facebook, instagram, twitter gibi sosyal medya araçları da firmalara tanıtım faaliyetleri için fırsatlar sunmaktadır. Hangi platformda nasıl bir reklam çıkılması gerektiğine dair hedef kitle seçebilmekte, özel etkinlikler sosyal medya aracılığıyla hedef kitleye ulaşabilmektedir. Sosyal medya araçları sadece reklamlarda para kazanma amacını tutmamakta olduğu gibi şirketlere tüketicilerle ilişkilerini güçlendirme ve samimiyetlerini artırmak için çok önemli bir avantaj sunmaktadır. Bu nedenle şirketler mevcut ve potansiyel müşterilerini etkileyebilir ve marka sadakatini artırabilir böylelikle satış rakamlarında artışı gözlemleyebilmektedir. 

Şirketin sosyal medyayı kullanması da bir zorunluluktan çok marka imajını geliştirmek ve prestij sağlamak açısından değerli olduğu gibi satışlarınızı artırmanın en önemli yolları arasında yer almaktadır. egegen olarak birçok platformda etkili satış artırma stratejimiz sayesinde marka bilinirliğini ve ürün pazarlamayı etkin kullanarak bünyenize yeni kullanıcılar kazandırmaktayız.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu