Tiktok Takipçi Satın Al

Eren Güney Piyasaya Sürdüğü Flyte’ın Levitasyon Teknoloji Ürünleri Büyük İlgi Gördü

Eren Güney ; Ermeks Otomasyon bünyesinde Türkiye pazarına sunulan Flyte markası, levitasayon ve kablosuz elektrik teknolojileri ile son dönemlerde oldukça revaçta.

Şirket, sahip olduğu ürün yelpazesinde patentli bir teknoloji kullanıyor. Sunulan aksesuarlar özellikle evlerde ve ofislerde adeta bir trende dönüştü.


Bu aksesuarları diğerlerinden ayıran en önemli özellikleri ise sahip oldukları estetikler diyebiliriz. Bu alanda Türkiye’de ki ilk temsilci olan Flyte markası, göz alıcı tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bunun yanında tasarım ve sanat öğelerini teknoloji ile birleştiren Flyte, tüm teknoloji ve tasarım severlere ücretsiz bayilikler veriyor.

Eren Güney Piyasaya Sürdüğü Flyte'ın Levitasyon Teknoloji Ürünleri Büyük İlgi Gördü

Lyfe Planter İle Hipnotik Deneyim

Flyte markasının Lyfe Planter ürünü ile artık bitkileri bir mini gezegen olarak düşünebilirsiniz. Rahatlatıcı bir deneyim yaşatan bu ürün, havalı görünümünün yanında hipnotik bir etki de bırakıyor. 6 farklı rengi bulunan Lyfe, tüm farklı yönlerden güneş ışığı alacak şekilde dönüyor. Akıllıca düşünülmüş olan bu ürün, büyümek için toprağa ihtiyaç duymayan büyülü bir bitki niteliği taşıyor.

Lyfe Planter, havadaki parçacıklar ile beslenen yapısıyla müşterilerin yeni bir bitki yetiştiriciliğine, farklılığa ve rahatlatıcı bir deneyime adım atmasını sağlıyor. Üründe aşırı sulamayı minimuma düşürmek için özel bir drenaj sistemi bulunuyor. Bu sistem suyun gizli bir iç rezarvuara kaçmasına izin veriyor. Böylece suyun seviyesini ayarlamanıza yardımcı oluyor.

Eren Güney Piyasaya Sürdüğü Flyte'ın Levitasyon Teknoloji Ürünleri Büyük İlgi Gördü

Dekorasyona Yeni Bir Soluk Geliyor !!!

Flyte ürünleri, estetik yapıları ve özel teknolojileri ile dekoratif anlayışa yön vererek aksesuarlara yeni bir soluk getiriyor. Şirketin resmi internet sitesi olan www.flyte.com.tr ‘e bakacak olursanız, Nikola, Manhattan, Royal, Buckminster, Lyfe Planter, Story Walnut ve Buda Ball küresi gibi birbirinden farklı ürünleri görebilirsiniz.

Flyte markasının göz alıcı manyetik levitasyon ürünleri, 2 Cm’den 20 Cm’ye kadar havada kalabilen seçeneklere sahip. Bunun yanında asılı kalan cisimlerin ağırlığında 50 gramdan 15 kilograma kadar projelendirme yapılabiliyor. Flyte‘nin CEO‘su Eren Güney şirket bünyesinde yer alan ürünler dışında bireysel ve kurumsal müşterilere özel tasarımlar yaptıklarını da dile getiriyor.

Flyte CEO’su Eren Güney’den önemli bir mesaj var:

https://www.flyte.com.tr/

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Rıfkı Erduran

Uzun zaman takipçisi olduğum teknodiot.com'da şimdi ise admin olarak görev yapmaktayım. Ayrıca oyun oynar, kripto paralara ilgi duyar ve araştırırım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu