Tiktok Takipçi Satın Al

Sorulardan Güç Alan Yeni Topluluk Platformu: Kaç Kişiyiz

Kullanıcılarına yalnız olmadıklarını hissettirmek üzere yola çıkan, pozitif düşünce, özgür ifade odağında dijital reklamcılık alanında öncü olmayı hedefleyen Kaç Kişiyiz, soruların doğasında var olan potansiyelden yararlanarak markalarla etkileşim kurma biçimimizi eğlenceli hale dönüştürüyor. Uygulamanın hareketli ortamında kullanıcılar sadece düşündürücü soruları keşfetmekle kalmıyor, aynı zamanda derin bir aidiyet duygusu da yaşıyor. Kullanıcılar platformla etkileşime geçtikçe, ortak ilgi alanlarını ve kendilerini keşfetme arzusuyla birleşen daha büyük bir kolektif yapının parçası olduklarını fark ediyor.

Soruların gücünden yararlanan Kaç Kişiyiz kurulduğu 2021 yılından bu yana bilgilendirici, eğlenceli, araştırmaya dayalı ve duygusal olarak etkileşim yaratan, gündemden ya da alışkanlıklarımızdan yakaladığı ilginç bilgiler ve bakış açısı ile kullanıcıların dikkatini çekiyor. Bu da markaların paha biçilmez içgörüler elde etmesini ve hedef kitleleriyle derin bağlar kurmasını sağlıyor.


Kaç Kişiyiz, uygulama yüklendikten sonra her açtığınızda soru kartlarını sunuyor. Uygulamanın her bir noktası tüm kullanıcı profilleri için erişilebilir olması için tasarlandı. Eğer soruya katılıyorsanız “Bende Varım”, ilgilenmiyorsanız “Geç” yanıtını verebiliyorsunuz. Kaç Kişiyiz, kullanıcılarını verdikleri yanıtlarla tanımaya başlıyor. Uygulama, bireysel tercihlere göre uyarlanmış interaktif deneyimler sunuyor. Ayrıca, kullanıcılara çeşitli alanlarda ödüller kazanma fırsatı sunan platforma iOS ve Android cihazlardan erişilebiliyor.

Sorulardan Güç Alan Yeni Topluluk Platformu: Kaç Kişiyiz

Platformla ilgili detayları aktaran Kaç Kişiyiz Kurucu Ortağı ve CEO’su İsmet Demirer, “Kaç Kişiyiz’in ilk adımları 2021 yılında atıldı. Kaç Kişiyiz uygulamasının her bir noktası için kullanıcılarımıza iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak için çalıştık. Önceliğimiz kullanıcılarımızın veri güvenliği, ikincisi ise iyi bir deneyim yaşamalarıydı dedi. Kaç Kişiyiz’in rakamsal verilerine ilişkin bilgi veren Demirer, “Şu ana kadar 4 bin 800 soruya 480 bin yanıt aldık ve platformumuzda 20 bine yakın kullanıcımız var. Her yeni üye ortalama 40-50 soru yanıtlıyor. Ödül sistemimiz sayesinde kullanıcılarımızın yüzde 30’unu ödüllendirdik. İleriye dönük olarak hedefimiz kullanıcı tabanımızı artırmak ve bir topluluk platformuna dönüştürmek. Ayrıca müşterilerimiz için yeni araçlar sunmayı planlıyoruz. İlk olarak, kurumsal müşterilerimizin çalışanları için geri bildirim, araştırma ve ölçümleme gibi ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği basit ve kullanıcı dostu bir çözüm sunan anket modülümüzü hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

Kaç Kişiyiz Hakkında

Sektörlerinde yirmi yıllık deneyime sahip üç kurucu ortak tarafından 2021 yılında kurulan Kaç Kişiyiz, Türkiye’nin güvenilir topluluk ve reklam platformu olmayı hedefliyor. Veri güvenliği ve minimalist veri kullanımına güçlü bir vurgu yapan Kaç Kişiyiz, minimum veriden maksimum içgörü elde etme konusunda yeteneklerini sürekli geliştiriyor.

Özünde temiz ve kullanıcı merkezli bir platform olan Kaç Kişiyiz, bireylerin kendilerini rahatça ifade etmelerini sağlıyor. Kullanıcılara düşündürücü sorular yönelten Kaç Kişiyiz, hizmet verdiği markalar için anlamlı veriler üreterek farkını ortaya koyuyor. Platformun ilgi çekici ve eğlenceli soruları, cazip ödüllerle birleşerek kullanıcılar için eğlenceli ve ayrıcalıklı bir deneyim yaşatıyor.

Yenilikçi yaklaşımı ve on ikiyi aşkın profesyonelden oluşan ekibiyle Kaç Kişiyiz, Türkiye’nin dijital reklam teknolojileri pazarının büyümesinin önünü açmaya devam ediyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Tuğrul Gökçe Kızıl

Uluslararası ilişkiler bölümü öğrencisi. Teknoloji ve oyun tutkunu! Ayrıca LEGO yapar ve bozar...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu