Sony, ‘Dünyanın En Hızlı’ USB Hub’ını Piyasaya Sürüyor

Yeni bir USB hub için araştırma sürecindeyseniz, bugün piyasada birçok seçenek var, ancak Sony, “dünyanın en hızlı” USB hub olduğunu iddia ettiği şeyi başlatarak herkesin kendilerini yenebileceklerini düşünüyor.

Dizüstü bilgisayar üreticileri bağlantı noktalarının çoğunu bırakılmaya başladığında, aksesuar üreticileri daha fazla USB-C uyumlu cihaz üretmeye başlayana kadar, dizüstü bilgisayar kullanıcılarının dizüstü bilgisayarlarına tonlarca bağlantı noktası işlevini geri getiren USB hub’larına dönmekten başka çareleri kalmaz. Buna USB-A portları, HDMI / DisplayPorts, SD kart okuyucular, kulaklık jakları ve benzerleri dahildir.

“Dünyanın en hızlısı” derken, gerçekten söylemek istedikleri, USB hub’larının USB 3.1 gen 2 ve ayrıca 100W USB Güç Dağıtımı özelliklerine sahip bir UHS-II SD / microSD kart okuyucusu ile donatılmış olacağıdır.

Dünyanın en hızlısı

Sony, 'Dünyanın En Hızlı' USB Hub'ını Piyasaya Sürüyor

Bu USB hub, eski bağlantı noktalarının genişletilmesini arayan normal kullanıcıları hedeflemiyor gibi gözüküyor, bunun yerine, özellikle daha büyük görüntüyle çalışıyorlarsa, ek güç ve aktarım hızları gerektirebilecek profesyonellere daha fazla odaklanmış gibi görünüyor veya video dosyaları. Örneğin, hafıza kartı okuyucusu 300 MB / sn’ye kadar okuma hızlarına sahiptir ve 4K videoların ve RAW görüntü dosyalarının çok daha hızlı aktarılmasını sağlar.

Sony aynı zamanda USB hub’ının hareket halindeyken nasıl tasarlandığını, toz ve suya  karşı IP68 sertifikasını alacağının yanı sıra, şirketin çizilmeleri kolaylaştıracağını ve çizikleri azalttığını iddia ettiği bir dalga tasarımlı bir alüminyum yapıya sahiptir. . Henüz fiyattan söz edilmedi, ancak önümüzdeki sonbaharda piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Abone Ol 

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!