Tiktok Takipçi Satın Al

Sony Alpha 7R IV Kamera Tanıtıldı!

Hindistan’da tam çerçeve 61MP sensörlü, gerçek zamanlı izleme ve zerçek zamanlı Eye AF özellikli Sony Alpha 7R IV aynasız kamera tanıtıldı!

Sony geçtiğimiz günlerde yeni 1.0 tipi istiflenmiş 20,1 MP Exmor RS CMOS görüntü sensörü, gerçek zamanlı izleme ve daha fazlasıyla RX100 VII kompakt fotoğraf makinesini piyasaya sürdü. Kamera serisini genişleten Sony, bugün tam Alpha 61MP sensör, gerçek zamanlı izleme, gerçek zamanlı göz otofokusu, yüksek hızlı sürekli çekim ve daha fazlasıyla yeni Alpha 7R IV kamerasını piyasaya sürdü.


Sony Alpha 7R IV Kamera Tanıtıldı!

Sony Alpha 7R IV (model ILCE-7RM4) fotoğraf makinesi, yaklaşık olarak ayarlanabilen 2,9 inç TFT dokunmatik bir ekrana sahip. 107 derece, yakl. 41 derece. 0,5 inç Ultra-XGA OLED vizöre sahip, 61,0 megapiksel, 5 eksenli optik iç görüntü sabitleme özelliğine sahip 35 mm tam çerçeve arka aydınlatmalı CMOS sensöre sahip ve sürekli 68 görüntü çekebilme özelliğine sahip. Görüntü sensörüne, gelişmiş görüntü ayrıntısı ve gürültü azaltma için BIONZ X görüntü işleme motoru eşlik eder.

Sony Alpha 7R IV Kamera Tanıtıldı!

E-mount lensleri destekler, geniş netleme alanına sahip hızlı hibrit AF özelliğine sahiptir ve EV-3 ile EV20 arasında netleme duyarlılığı aralığına sahiptir. Ayrıca, yaklaşık 10 fps hızında, sürekli olarak tam Otomatik Odaklama / Otomatik Pozlama izleme ile yüksek sürekli çekimi de desteklemekte. Tam kare modunda 7 saniye ve derin gölgelerden parlak noktalara kadar değişen yumuşak tonlamalar için düşük hassasiyette 15-stop dinamik aralık bulundurmakta .

Bağlantı ve fiziksel bağlantı noktaları arasında WiFi 2.4 GHz / 5 GHz, Bluetooth 4.1, NFC, mikro USB, çift medya yuvaları, HDMI mikro konektör (D Tipi), mikrofon terminali, dikey kavrama konektörü vb. bu kamerada mono hoparlör ile kullanıcılarının karşısına çıkacak. Diğer özellikler arasında Gerçek zamanlı izleme, Gerçek zamanlı Eye AF ve diğer özelliklerin yanı sıra geliştirilmiş hızlı hibrit AF bulunur.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu