Tiktok Takipçi Satın Al

Snapdragon 865 ve 8GB RAM’li Vivo NEX 3 5G Ortaya Çıktı!

Vivo NEX 3 akıllı telefonun 5G varyantı geçen yıl Eylül ayında piyasaya sürüldü ve Snapdragon 855 Plus yonga setine sahip.

Vivo, yeni Snapdragon 865 yongaseti ile güçlendirilecek daha güçlü bir NEX 3 5G varyantı üzerinde çalışıyor. Bu cihaz çeşitli sertifika sitelerinde tespit edildi ve şimdi Geekbench’te ortaya çıktı.


Geekbench web sitesinde listelenen Vivo NEX 3 5G, V1950A model numarasını taşır ve 8GB RAM ile birleştirilmiş Snapdragon 865 işlemcisini kullanır. Geçen ay, aynı Vivo akıllı telefon Wi-Fi sertifikası aldı ve TENAA’da da listelendi . Listede akıllı telefonun çeşitli özellikleri açıklandı.

Vivo NEX 3 5G Snapdragon 865 varyantı

Geekbench listesi, yaklaşan Vivo NEX 3 5G varyantının gerçekten de Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisini kullanacağını onaylıyor. Liste aslında yonga setinin model numarasını belirtmese de, puanlar en son amiral gemisi olduğunu göstermektedir.

Daha da önemlisi, Kona’dan anakart adı olarak bahsediyor; hatırlamak gerekirse, Kona önceki Geekbench listelerinde Snapdragon 865 idi. Telefon 921’lik tek çekirdekli ve 3369’lık çok çekirdekli bir puan aldı. Bu sayılar Snapdragon 865 yongasetine çok benziyor. Bunun yanı sıra, listede telefonun 8GB RAM ile donatılmış olduğu ve Android 10 işletim sistemi çalıştığı da gösteriliyor.

Snapdragon 865 ve 8GB RAM'li Vivo NEX 3 5G Ortaya Çıktı!

Diğer Vivo NEX 3 5G spesifikasyonlarının 6.89 inç Full HD + AMOLED ekran ve ön tarafta bir açılır kamera içermesi bekleniyor. Mevcut yapılandırma 256GB depolama alanı ile bu yapılandırmada mevcut olduğundan 12GB RAM varyantı da olacaktır.

TENAA listesinde ayrıca, bu varyasyona benzer dairesel bir arka kamera kurulumu gösteren bu telefonun görüntüleri de vardı. Bu nedenle, Vivo NEX 3 5G Snapdragon 865 modelinin üçlü arka kamera kurulumu ile gelmesini bekliyoruz. Buna 64 megapiksel birincil sensör, 20x zum özelliğine sahip 13 megapiksel telefoto ve başka bir 13 megapiksel ultra geniş birim yer alacak. Liste, telefonun hızlı şarj desteği ile 4.250mAh bataryaya sahip olacağını ortaya koydu. Yeni akıllı telefonun önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu