Snap Spectacles 3 Resmen Duyruldu!

Jüri, artırılmış gerçeklik (AR) gözlükleriyle ilgili olarak hala oldukça fazla düşünceleri var. Google’ın Google Glass’la oldukça fazla uğraşmadığını, farklı bir şey denediğini gördük ve son zamanlarda, Snap’ın, son zamanlarda şirketin üçüncü kez duyurduğu Spectacles’ın piyasaya sürülmesiyle teknolojiyi zorladığını da gözlerden kaçmadı.

Snap Spectacles 3 olarak adlandırılan bu, Snap’ın giyilebilir elektronik eşyalarını yerden çıkarmaya çalışan bu üçüncü girişimi. Cihaz, kullanıcıların 3B Efektleri daha sonra 3D Efektleri ile daha fazla düzenleyebilecekleri Snaps’leri yakalayabilmelerini sağlayacak bir çift HD kamera ile gelecek. Ayrıca, Snapchat’ın Anıları özelliğine yakalanan görüntüleri aktarabilirler ve buna yeni efektler ekleyerek daha da artırabilirler.

Snap Spectacles 3 Resmen Duyruldu!

Tasarım açısından, Spectacles 3 için bir moda markası tarafından tasarlanmış gibi göründüğünü itiraf etmeliyiz. Çok şık görünüyorlar ama her zaman giyebileceğini hayal ettiğimiz bir şey olmasa da bunu yaparsan gündelik kıyafetlerinle uyum sağlamalı, bu da kimsenin daha akıllıca olmayacağı anlamına geliyor.

Ne yazık ki, öncekilerden farklı olarak, Spectacles 3 ucuza gelmeyecek. 380 $ fiyat etiketine sahip olacak ve bu da şirketten bugüne kadar gördüğümüz en pahalı sürüm olduğunu göstermektedir. Spectacles 3 hafif çelik bir çerçeveden yapılacak ve bir Karbon veya Mineral kaplama olarak sunulacak.

Abone Ol 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Oyuncu Ekipman Çekilişi
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE EDİYORUZ!
10 KİŞİYE OYUNCU EKİPMANI HEDİYE!
ÇEKİLİŞE KATIL!