Tiktok Takipçi Satın Al

Sims 4’e Star Wars DLC’si Geliyor!

Aktif olarak getirdiği DLC’ler ile canlı tutulan ve yenlikler getirilen oypun Sims 4’e, Star Wars temalı DLC geliyor!

Star Wars: Journey to Batuu ismiyle Sims 4 ve Star Wars hayranlarını sevindiren DLC’nin fragmanı yayınlandı!

Sims 4 Nedir?


Sims 4, The Sims Studio ve Maxis tarafından geliştirilen ve 2 Eylül 2014 tarihinde, Electronic Arts tarafından piyasaya sürülen, The Sims serisinin son oyunu olan hayatta kalma yaşam simülasyon oyunudur.

Önceki The Sims oyunları ile aynı konsepte sahiptir. Oyundaki kendi yaratmış olduğumuz karakteri istediğimiz gibi kontrol ettirebilir ve diğer karakterler ile diyaloğa girebiliriz.

Sims 4'e Star Wars DLC'si Geliyor!

Çeşitlilik olarak oldukça ön planda olan bu oyunda karakterimizin kişisel ihtiyaçlarını giderebiliriz, karakterimize kariyer oluşturabilir, evlenebilir, öğrenci olabilir gibi çeşitli içerikler mevcut.

The Sims 4’ı, PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows ve Mac OS platformlarında bulabiliriz. Oyunda Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Oyuna şu anda Steam üzerinden ulaşabiliriz. Oyunun normal fiyatı 280 TL’dir ama 13 Eylül’e kadar geçerli olan indirim nedeniyle oyunun fiyatı 70 TL’ye inmiştir.

Sims 4'e Star Wars DLC'si Geliyor!

Star Wars DLC’si Geliyor!

Star Wars: Journey to Batuu adıyla oyuna eklenecek olan yeni DLC’nin fragmanına göre Star Wars serisin’deki  karakterler, uzaylılar, uzay gemileri gibi Star Wars temalı birçok öge oyunda yerini alacak. Star Wars içeriğini beraberinde getirecek olan yeni DLC, 8 Eylül’de indirilebilir olacaktır. 

Star Wars: Journey to Batuu DLC’nin Tanıtım Videosu;

Fragmana göre Star Wars serisindeki Rey ve Kylo karakterlerini, yeni DLC’de bulunduğunu görebiliyoruz. Ayrıca Star Wars serisinden tanınan birçok karakterlerin de oyunda yer almaları bekleniyor. Oyuncular, tıpkı diğer DLC’lerde olduğu gibi bu pakette de hikaye için çeşitli görevler yapacaktır. Bu görevler yerine getirildikçe oyuncular çeşitli oyun içi ögelerin kilidini açabileceklerdir.

 

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu