Tiktok Takipçi Satın Al

Başkalarının Silinen Instagram Gönderilerini Görme

Başkalarının silinen Instagram fotoğraflarını görme işlemlerini nasıl yapabileceğinizi farklı yollarda anlatıyor olacağız.

Fikirlerinizi, düşüncelerinizi veya duygularınızı paylaşabileceğiniz Facebook ve Twitter’dan farklı olarak; Instagram, kullanıcıların yalnızca fotoğraf ve video paylaşmasına izin verir, ancak bu fotoğraf ve videolara altyazı da eklenebilir.

Ayrıca kullanıcılarına bu gönderileri beğenerek, yorum yaparak ve hatta paylaşarak bu gönderilere tepki verebilme fırsatı da veriyor. Instagram ayrıca, kullanıcılara doğrudan mesaj gönderebildiği için kullanıcılarına doğrudan mesajlaşma deneyimi sunar. Başkalarının silinen Instagram fotoğraflarını görme işlemleri;


Böylece Instagram, benzersiz özellikleriyle resimlerin aslında binlerce kelime konuşabileceğini başarıyla kanıtladı. Bugün birisinin silinen Instagram gönderilerini nasıl bulacağımıza bakıyor olacaktık, aşağıdaki yöntemler birinin silinen Instagram gönderilerini nasıl kolayca bulacağını açıklayacaktır.

Başkalarının Silinen Instagram Gönderilerini Görme

Kişilerin Telefonundaki Silinen Instagram Gönderilerini Kontrol Edin

Bu çok temel ve basit adım her zaman gözden kaçar. Ancak, çoğu zaman bu sorunun çözümü. Çoğu Instagram kullanıcısı, kamera rulosu ve Galeri aracılığıyla Instagram’a fotoğraf yükler. Silinen Instagram gönderilerini ararken kontrol edilmesi gereken 3 albüm var

  • Film Rulonuzu kontrol edin
  • Yakın zamanda silinen klasörünüzü kontrol edin, ancak yakın zamanda silinen klasördeki fotoğrafları kalıcı olarak silinmeden önce yalnızca 30 gün boyunca orada olduğunu unutmayın.

Instagram Arşiv Özelliğini Kullanın

2017 yılında Instagram, sosyal paylaşım sitesine yeni bir özellik kazandırdı. Instagram’daki arşivleriniz, silinen görüntüleri geri yüklemek için kullanılabilir. Instagram arşiv özelliğinin, dosyaların geçici olarak saklandığı yer olan Geri Dönüşüm Kutusu ile aynı olduğu söylenebilir . Bu konumdaki gönderiler, kullanıcı bu konumdaki gönderileri silene kadar kullanılabilir olacaktır.

Başkalarının Silinen Instagram Gönderilerini Görme

Google Drive’ınızı Arayın

Ayrıca, daha önce yedeklenip yedeklenmediğini kontrol etmek için Google sürücünüzü kullanarak Instagram’da kaybolan gönderilerinizi kontrol etmeniz de anlamlıdır . Bu, Google hesabınıza giriş yapıp ardından sürücünüzdeki tüm albümleri kontrol ederek ve ayrıca çöp klasörünüzü kontrol ederek başarılabilir .

Instagram kurtarma Aracını Kullanarak

Instagram kurtarma yazılımı, daha önce bahsedilen üç alternatif başarılı olmazsa, kullanıcılara Instagram gönderilerini kurtarma fırsatı verir. 

Bu yazılımın iyi bir örneği FoneDog kurtarma yazılımıdır, kullanımı güvenli ve etkilidir, çünkü onu kullanmak dosya kaybına neden olmaz. Bu yazılım ayrıca önceki dosyalarınızın üzerine yazmaz. Her zaman bilgisayarınızla uyumlu olacak bir sürüm vardır.

Yukarıdakileri bilerek, kullanıcıların tüm Instagram gönderileri için her zaman bir yedek oluşturmaları önerilir. Instagram ayrıca, gelecekte öngörülemeyen sorunları gidermek için kullanıcıları her zaman gönderilerinin orijinal kopyasını saklamaya teşvik eder.

Başkalarının Silinen Instagram Gönderilerini Görme

Bu, farklı yedekleme, kurtarma ve senkronizasyon uygulamaları kullanılarak kolayca yapılabilir. Google fotoğraflarında galeri senkronizasyonunu da etkinleştirebilirsinizYukarıda belirtilen adımlar sadece birkaç dakika içinde kurulur.

Çözüm

Bu makalenin, birinin Instagram Gönderilerini nasıl bulacağınızla ilgili sorularınızı yanıtlamada yardımcı olduğunu umuyoruz. Daha fazla soru ve daha fazla bilgi için lütfen aşağıya yorum yapın.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu