Tiktok Takipçi Satın Al

Seven Knights Time Wanderer Ön Siparişe Açıldı

Netmarble Corp’un ilk Nintendo Switch oyunu Seven KnightsTime Wanderer –, 5 Kasım’da yayınlanmasına bir hafta kala, ön sipariş için Nintendo eShop’ta 40 ülkede açıldı.


Bu günden 4 Kasım’a kadar, oyuncular Nintendo eShop’tan Seven Knights Time Wanderer oyununu normal ücretinden %20 indirimli olarak ön siparişle satın alabilir. Ayrıca ön indirmeler 29 Ekim itibariyle açılacak, böylece oyuncular oyun yayınlandığında hızla oyunun uzay-zaman RYO macerasına katılabilecek.

Seven Knights Time Wanderer, görsel olarak inanılmaz, yepyeni kontrolleri ve savaş sistemiyle beraber konsol platformu için optimize edilmiş Seven Knights Mobil oyununu baz alan ve hikayesinin sonunu içeren gerçek zamanlı ve tur tabanlı tek oyunculu bir RYO’dur. Ayrıca stratejiye göre çeşitli kahramanların kullanıldığı eğlenceli deste oluşturma sağlamakta.

Seven Knights Time Wanderer, Seven Knights’ın sekizinci üyesi olan Vanessa’ya ve onun üstün büyüsel ekipmanı Sandy diye bilinen bilinçli kum saatinin uzay ve zamanın bükülmesine düştükten sonra eve sağ salim dönmeye çalışma macerasına odaklanmakta.

Seven Knights Time Wanderer için şimdi ön siparişe açıldı ve 5 Kasım itibariyle her bölgede dijital paket olarak Nintendo eShop’tan edinilebilecek.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu