Tiktok Takipçi Satın Al

Ses Değiştirici Programları

Bu makalemizde sizlere ses değiştirmek için kullanacağınız programı, programları göstereceğiz. Detaylar makalemizde…

Ses değiştirici programı kullanarak bilgisayar veya akıllı cihaz üzerinden sesinizi değiştirebilirsiniz. Özellikle Discord ve Twitch gibi platformları kullanan yayıncılar veya kişiler ses değiştirici programlar kullanmak istiyor. Bu kişilerin ses değiştirme programı kullanmak istemelerinin sebebi daha anonim kalmaları ile alakalıdır.


Bir arkadaşına şaka yapmak için de sesini değiştirmek isteyen birçok kişi bu konuda araştırmalar yapıyor. Ses değiştirme imkânı sağlayan çeşitli programlar bulunmaktadır. Bu programların kimisi ücretli kimisi de ücretsiz olarak kullanılabiliyor.

Ücretsiz hizmetler daha kısıtlı sayıda ses değiştirme imkânı sağlamaktadır. Ücretli ses değiştirme programlarında ise daha çok alternatif ve hizmetlerin bulunduğunu söylemeliyiz. Bazı programlar da hem ücretli hem de ücretsiz kullanım imkânı sağlamaktadır. Ücretsiz kullanım imkânı, programların bir anlamda tanıtım yapmak için sağladığı bir hizmettir.

Ses Değiştirici Programları

Hangi Ses Değiştirme Programını Kullanmalıyım?

Ses değiştirici programı kullanmak istiyorsanız farklı alternatifler arasından tercih yapmalısınız. Voice Changer, Clownfish, Voxal Voice Changer, SuperVoice Changer, MorphVOX, VoiceMod, Voice Changer with Effects programlarından birini tercih ederek kullanabilirsiniz. Aşağıda bazı programlar ile alakalı bilgiler verdik.

  • Voice Changer: Mikrofon kullanımı, ses yükleme ve metni sese çevirme hizmetlerini bu programda kullanabilirsiniz. Ünlü kişilerin sesinden bebek sesine varan değişik seçenekler kullanıma sunulmuştur. Program indirmeye gerek kalmadan internet sitesi üzerinden ses değiştirme hizmetlerini kullanabilirsiniz.
  • Clownfish: Bu uygulama üzerinden anlık ses değiştirme hizmeti alabilirsiniz. Özellikle Discord ve Skype gibi uygulamaları kullanırken aynı anda sesinizi değiştirebilirsiniz. Siteye giriş yaptıktan sonra uygulamayı indirebilirsiniz.
  • SuperVoice Changer: Bu uygulama Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilir. Sadece ses değiştirici hizmeti değil ses kurgu işlemleri de bu uygulama ile yapılabilmektedir. Ses dosyaları ile alakalı düzenleme yapma imkânını da uygulama kullanıcılara vermektedir.
  • Voicemod: Bu uygulama üzerinden sesinizi istediğiniz incelik ve kalınlık seviyesinde ayarlayabilirsiniz. Windows işletim sistemi için yayınlanan uygulamayı internet sitesinden indirebilirsiniz.

Ses değiştirici programları tercihi tamamen size kalmıştır. Ne tür bir programa ihtiyacınız olduğunu yukarıda ismini verdiğimiz programları test ederek saptayabilirsiniz. Ücretli veya ücretsiz kullanımları olan uygulamalardan birini tercih ederek ses değiştirme gerçekleştirebilirsiniz.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu