Tiktok Takipçi Satın Al

Facebook Messenger Yeniden Tasarlandı

Facebook, ekosistemini geliştirmeye çalıştığı için sürekli olarak mobil uygulamalarından özellikler ekliyor ve kaldırıyor.

Önemli değişikliklerin yaşandığı en son uygulama, şirketin ana sohbet uygulaması olan Messenger’dır. TechCrunch, bazılarının zaten olmasına rağmen Messenger’ın yeni sürümünün yakında yayınlanacağını bildiriyor. En önemli değişiklikler Keşfet sekmesinin kaldırılması ve Messenger’ın ana özelliklerinden biri olan sohbet botlarının yer değiştirmesidir.


Kişiler sekmesi artık Facebook’un kullanıcıların geçici sosyal medya içeriğine erişmesini kolaylaştırmak istediği için uygulamanın ana odağı. Kişiler sekmesi artık tam ekranda gösteriliyor ve iki sekme içeriyor: Hikayeler ve Etkin. İkincisi, arkadaş listenize erişmenizi ve kimin çevrimiçi olduğunu görmenizi sağlar.

Facebook Messenger Yeniden Tasarlandı

Sohbet botları, işletmeler ve oyunlar gizlenmiştir ve bunlara yalnızca Messenger arama çubuğundan ulaşırsanız erişilebilir. Genel olarak, bu, Facebook Messenger kullanıcılarının uygulamayı açar açmaz uygulamanın ana özelliklerine erişmesini sağlayan çok daha basit ve temiz bir tasarım gibi görünüyor.

Keşfet sekmesinin kaldırılması birçok kişi için sürpriz olabilir, ancak Facebook, Hikayelere yeni odaklanmanın yanı sıra Ağustos ayında değişikliği duyurduğunu iddia ediyor. Bir Facebook sözcüsü, güncellemeyi henüz almayanların önümüzdeki birkaç gün içinde alması gerektiğini doğruladı.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu