Tiktok Takipçi Satın Al

Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!

Serious Sam 4'ün Çıkışı İçin Yapılmış Bir Kampanya

Çok yakında yayınlanmaya hazırlanan Serious Sam 4 için yapılan bu kampanyayla Serious Sam 1 ücretsiz oldu!

Çocukluğumuzda bizleri internet kafelerden çıkartmayan oyun serisi benim için efsanelerden biridir. Üçüncü oyun leş gibiydi orası ayrı.


Hırvatistan konumlu Croteam şirketi tarafından geliştirilen oyun serisi 2001’de oyun dünyasına giriş yapmıştı. Serinin bir diğer bomba oyunu Serious Sam 2, 2005 yılında piyasaya sürülmüştü ve bizleri adeta internet kafelere kilitlemişti. Arkadaşlarımızla o günlerde oynadığımız co-op tadı çok başkaydı be!

Şimdi buradan ayrı bir müjde vereyim, Serious Sam 4 Türkçe Dil Desteği ile gelecek! Umarım oyun mekanikler, oynanabilirlik geliştirmiştir. Ayrıca Steam’de Türkiye fiyatı 76₺ olacak olan oyun 24 Eylül’de piyasaya çıkacak! Şimdiden içimde bir heyecan oluştu, gelecek oynanış videolarına göre alınabilir.

Gelelim Oyunu Nasıl Alacağımıza!

Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!

Sürekli bir şekilde ücretsiz oyun dağıtan belirli platformlar var sizin de bildiğiniz gibi. Bu seferki oyunumuz Polonyalı, CD Project Red‘in sahibi olduğu GOG üzerinde ücretsiz yayınlandı. Eğer siz bu platformdan ilk defa ücretsiz oyun alacaksanız merak etmeyin hemen anlatalım!

  1. Öncelikle şu bağlantıya gidiyoruz. Aşağıda gördüğünüz gibi bir sayfa çıkacak karşınıza, hemen kapak fotoğrafına (sarı tarla ve biçerdöverin olduğu fotoğraf) tıklayarak otomatik bir şekilde aşağı inebilirsiniz.Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!
  2. Aşağıya indiğimizde “Get it Free” tuşuna basıyoruz ve karşımızı hesabımıza giriş formu geliyor. Üye değilseniz üye olarak giriş yapabiliyorsunuz.Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!
  3. Giriş yapıp tuşa tıkladıktan sonra hesabınıza oyun ekleniyor. Kullanıcı adınızın üstüne gelip “Games” tuşuna tıklayarak hesabınızdaki oyunlara ulaşabilirsiniz. Hemen sol tarafa Serious Sam: The First Encounter eklenmiş olacak. Tıklayarak oyun detaylarına girip, “download” tuşuna basarak oyunu indirebilirsiniz. Sonrası da keyifle oynamak zaten!
    Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!

Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu! Serious Sam: The First Encounter Ücretsiz Oldu!

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu