Tiktok Takipçi Satın Al

SEO Uyumlu Wordpress Teması ve Temaları

Bir site kurulumunda öncelikli olan ilk şey sitenizin alt yapısıdır. Şuanda dünya genelinde en çok kullanılan ve bizim sitemizin de alt yapısı olan Wordpress’i sizlere öneriyorum.

WordPress, dünyada en çok kullanılan blog sistemlerinden biridir, açık kaynaklı ve ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. WordPress kullanarak kısa süre içinde kendi sunucunuza kurulum yapabilir, sitenizi yayınlayabilir ve sitenize içerik eklemeye yani bloglamaya başlayabilirsiniz.


WordPress açık kaynaklı bir yazılım olduğu için dünyanın her yerinden isteyen herkesin katkıda bulunmasına açıktır; “created by and for the community” denir, yani topluluk tarafından ve yine topluluk için geliştirilmekte ve desteklenmektedir. Herhangi bir kod bilmeksizin sitenizi istediğiniz gibi şekillendirmek temalarımızda çok basit. Güçlü tema ayarları sayesinde uzman! aramaya son. Hem mobil hem de masaüstü için her kullanıcının gözüne hitap edebilecek ve arayüz tasarımları çiziyoruz. Tasarım trendlerini temavadisi ile yakalayabilirsiniz. Wordpress kurumsal tema ve Wordpess e-ticaret teması ayni şekilde temavadisi.com adresinde sizlerle.

Bu şekilde her geçen gün daha da kullanışlı ve sağlam bir sistem haline gelmektedir. WordPress’i kurmak ve kullanmak istiyorsanız resmi sitesinden indirerek sunucunuza kurabilirsiniz.

SEO Uyumlu Wordpress Teması ve Temaları

Wordpress’i yükledikten sonra önemli olan ikinci şey blogunuzun temasıdır. Wordpress tema seçiminde sizlere öncelik olacak ilk temel kural temanızın SEO uyumlu da olmasıdır. Seo sitenizin arama motorları tarafından daha hızlı indexlenmesini sağlar.

SEO olmayan bir sitenin ilerlemesi çok güç olacaktır. Tema seçiminizi yapmak için kendinizi bir arayış içinde bulacaksınız. Bu arayışı Temavadisi tarafından sona erdirebilirsiniz. Site üzerinden Wordpress alt yapısına uygun siteler için temalar bulabilirsiniz. Beğendiğiniz bir temayı sayfasından demo olarak bakabilir detaylı olarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıyetten satılan temalar lisanslı olup kurulum ve teknik desteği cretsizdir. Temavadisi.com sitemizde bulunan tüm içerik ve temalar tarafımıza ait olup yanlızca sitemiz üzerinden Wordpress temaları ‘nın satışı yapılmaktadır.

SEO Uyumlu Wordpress Teması ve Temaları SEO Uyumlu Wordpress Teması ve Temaları

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Uğur Aydemir

TeknoDiot'un Genel Yayın Yönetmeni, bilgisayar ve yazılım dillerine düşkün, grafik tasarımla uğraşan, aynı zamanda tam zamanlı olarak çalışan biri.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu