TeknoDiot
     
     
     

YouTube’a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geldi

YouTube'a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geldi

Popüler video izleme platformu olan YouTube‘a uzun zamandır beklenen bir özellik geldi. YouTube mini player özelliği kullanıma sunuldu!

YouTube’da bir videoyu izlerken aynı sekme üzerinde YouTube’da gezemiyorduk. Yeni gelen özellik ile birlikte bu dertten kurtulduk diyebilirim.  YouTube’un mobil uygulamasında yer alan bu özellik, yıllar sonra bilgisayar kullanıcıları içinde sunuldu.

Geç gelen bir yenilik olduğunu söylemeliyiz. Genelde YouTube’da izlediğimiz videoyu arka plana almanız suretiyle diğer videolar arasında gezindiğimiz YouTube masaüstü sürümü, arkaplanda kalan video içeriğinin kaçmasına sebep vermekteydi. Üçüncü parti eklentilerle, bir nebze çözülebilen duruma sonunda YouTube tarafından bu duruma son nokta konuldu.

YouTube'a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geldi

Sonunda YouTube’da izlediğiniz video oynatıcının sağ alt tarafında yer alan (kırmızı kare içersinde) “mini player” butonuna bastığınızda izlediğiniz video, küçük bir oynatıcıda oynatılmaya başlanıyor. YouTube masaüstü sürümünde bu özellik büyük bir eksiklikti sonunda bu özelliğe kavuştuk.

Teknoloji, oyun, donanım, yapay zeka, bilim, otomobil ve yazılım sektörleriyle ilgili güncel tüm içeriklere teknoloji haberleri ve oyun haberleri kategorileri üzerinden yakından takip edebilmeniz mümkündür.


Facebook’a Yeni Bir Özellik Daha Eklendi: Erteleme Özelliği

Buğra Noyan

KVKK’nın 11 Maddesine Göre İsteyen Herkes Kişisel Verilerini Sildirebilir!

Hüseyin Ceylan

Domino’s, Artık WhatsApp Üzerinden Sipariş Almaya Başlıyor

Buğra Noyan

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.