YouTube'a Mini Player Özelliği Geldi

YouTube’a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geldi

Abone Ol 

Popüler video izleme platformu olan YouTube‘a uzun zamandır beklenen bir özellik geldi. YouTube mini player özelliği kullanıma sunuldu!

YouTube’da bir videoyu izlerken aynı sekme üzerinde YouTube’da gezemiyorduk. Yeni gelen özellik ile birlikte bu dertten kurtulduk diyebilirim.  YouTube’un mobil uygulamasında yer alan bu özellik, yıllar sonra bilgisayar kullanıcıları içinde sunuldu.

Geç gelen bir yenilik olduğunu söylemeliyiz. Genelde YouTube’da izlediğimiz videoyu arka plana almanız suretiyle diğer videolar arasında gezindiğimiz YouTube masaüstü sürümü, arkaplanda kalan video içeriğinin kaçmasına sebep vermekteydi. Üçüncü parti eklentilerle, bir nebze çözülebilen duruma sonunda YouTube tarafından bu duruma son nokta konuldu.

YouTube'a Uzun Zamandır Beklenen Özellik Geldi

pubg mobile uc satın al
pubg mobile uc satın al

Sonunda YouTube’da izlediğiniz video oynatıcının sağ alt tarafında yer alan (kırmızı kare içersinde) “mini player” butonuna bastığınızda izlediğiniz video, küçük bir oynatıcıda oynatılmaya başlanıyor. YouTube masaüstü sürümünde bu özellik büyük bir eksiklikti sonunda bu özelliğe kavuştuk.

Göz atın:   Türkiye’de Binomo: Ticaret Platformuna Genel Bakış

Buğra Noyan

TeknoDiot'un kurucusu, Android sever ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; Üniversite okumakta, fotoğrafçılığa da meraklı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.Başa dön tuşu