Tiktok Takipçi Satın Al

Sennheiser’ın Yeni Oyun Kulaklığı, 100 Saat Pil Ömrü Sunuyor!

Eğer oyuncuya özel kulaklıklara ihtiyaç olduğuna inananlardansanız, o zaman Sennheiser’in en son oyun kulaklığını GSP 370 şeklinde tamamladığını öğrenmek isteyebilirsiniz. Şirket genellikle daha audiophile merkezli cihazlar konusunda uzmanlaşmış olmasına rağmen onların tekliflerini genişletmek görmek ilginç.

Peki bu kulaklıkları diğer kulaklıklardan farklı kılan ne? Sennheiser’e göre, pil ömrü kilit satış faktörü olacak. Bunun nedeni, şirketin GSP 370 kulaklıklı mikrofon setinin başka bir şarj işlemine ihtiyaç duymadan 100 saat daha iyi bir şekilde dayanabileceği anlamına geliyor.


Sennheiser'ın Yeni Oyun Kulaklığı, 100 Saat Pil Ömrü Sunuyor!

Kulaklıklı mikrofon setinin diğer özellikleri, mikrofonu kendinizden uzaklaştırdığınızda otomatik olarak sessize alınabilen bir gürültü engelleyici mikrofon içerir. Kulaklık ayrıca, bellek köpüğü kulak yastıklarıyla birlikte bölünmüş, yastıklı bir kafa bandına da sahip olacak. Neyse ki, bir oyun kulaklığından bekleyebileceği hiçbir garnitür tasarımını da desteklemiyor, bu yüzden biraz daha gizli bir şeyler istiyorsanız, bu olabilir.

Peki Bu Kulaklık Ne Kadar?

Sennheiser GSP 370 199,95 $ fiyat etiketine sahip olacak. Henüz Türkiye’de ne kadar olacak bilinmiyor.

Ne Düşünüyorsunuz?
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0

teknodiot.com'un şekilli nick aracını denediniz mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu